ŽIVOTNÍ PŘÍBĚH 

MELCHISEDEKA LÁVA

AUMJEHOVA

AMERICKÉHO OBČANA ČESKÉHO GENETICKÉHO PŮVODU UMUČENÉHO MENTÁLNĚ, FYZICKY A PSYCHOTRONICKY MEZI LETY 2004 - 2009 V NEW YORKU, KTERÝ SE STAL ABSOLUTNÍM PANACEJSKÝM VELITELEM  INKARNAČNÍ ARMÁDY ETHERU.

Stránka není hotová, nečtěte.

ŽIVOTNÍ PŘÍBĚH 

MELCHISEDEKA LÁVA AUMDONA AUMMORDORA HÁBSOLÚTE AGAPE AILAVYOU AILAVYOUv posledním těle fyzickém amerického občana české genetiky TOMA BERÁNKA.

Tom se narodil druhé generaci emigrantů z Československa v důsledku sadistického mobu na "kulaky". Jeho dědečkovi z otcovy strany socialistický fašistický režim v roce 1951 odebral majetek i finance a znemožnil mu podnikání v Československu a rodina se rozhodla emigrovat do zahraničí. Dostala se do Ameriky a otec Toma se již narodil v New Yorku. To, že se dostali do Ameriky, bylo díky tomu, že tam již měli známé, jinak by to zřejmě nebylo možné. 

Maminku Toma poznal tatínek díky setkání emigrantů, které Češi v Americe organizovali. Vzali se jako studenti. Dodělávali si vysokou školu a už měli Toma a pomáhala jim rodina, než prarodiče Toma zemřeli.

Rodiče Toma vystudovali pedagogiku, otec byl přírodovědec a maminka matematik, a pracovali ve školství. Maminka vyučovala na univerzitě a tatínek na 2. stupni americké střední školy. 

Bydleli blízko dvojčat Světového obchodního centra.

Dítě "počali" rodiče nečekaně, neplánovali ho, vzali se jako studenti a nechápali jak mohli otěhotnět. Nebyli si toho vědomi. Oba nechtěli potrat svého dítěte, neboť se milovali opravdu a chtěli se o něj oba postarat za všech okolností.

Těhotenství maminky bylo martyrium, protože jí rychle rostlo břicho a maminka nabrala 32kg a celkově divně ztloustla, zavodňovala se a měla náhlé silné pocity neutuchajícího hladu, říkala tomu maxižravky, kdy spořádala několik porcí jídla než bylo obvyklé. Nemohla se dosytit, jakoby jí chyběla záklopka sytosti. Po porodu jí kilogramy zůstaly a narůstaly. Říkala o sobě, že kyne jako těsto. Nikdo se tomu ovšem nesmál, protože po nějaké době tatínek vypadal asi třikrát menší než ona a narušovalo jim to soužití. Maminka se nevešla do auta již v těhotenství, nazapla si pásy a na prohlídky si musela platit sanitu a jezdit na velkém sedadle. 

To všechno dělala psychotronická šikana a mučení. 

Rodina Beránků byli obětí psychotronického násilí.

Maminka byla psychotronicky zaměřena a fašisté na ní prováděli pokusy s psychotronickými programy, které ovlivňovaly všechny orgány jejího hormonálního systému. Měla různé bolesti, měla divné stavy na omdlení, měla závislosti na jídle i na určitých druzích nápojů. Měla neustále pocit v ústech, že musí něco sníst, aby měla dobrý pocit, jinak měla stavy výpadků vědomí a slabost. Poškodili jí slinivku břišní. V těhotenství měla neustále chutě na paštiku jednu jedinou a když jí nemohla sehnat, tak se jí dělalo nevolno. Navíc neustále plivala sliny téměř celé těhotenství. To jí společensky znemožňovalo. 

Tom se na nebesích dozvěděl, že byla navíc pro psychotronické pokusy otrávená fosgenem. Byl jí přidán do jídla v restauraci, byla sledována a rodině lezli zločinci až do domácnosti, když nebyli doma a dávali jim do jídla různé jedy po malých dávkách, aby to nebylo poznat. Potom s jejich orgány dělali psychotronické pokusy.

Tom se narodil v roce 1972 a byl obrovské zavalité buclaté snědé vlasaté dítě s obrovskýma očima a ústy, které nebylo rodičům vůbec podobné. Měl velké uši. 

Vypadal jako mimozemšťan. Rodina se jim smála, co se jim to narodilo za Otesánka. Brzy je to ovšem přešlo, neboť měli u Toma služby.

Maminka rodila těžce, nemohla syna porodit. Lékaři použili několik provokaček a nakonec děcko vystřelilo tak, že se matka málem protrhla. Měla několik šití a silně krvácela. O dítě se nebyla schopná sama postarat, neboť jej ani neunesla. Museli jí pomáhat vstát z postele, protože po těžkém těhotenství a porodu byla vyčerpaná a měla proměnlivé nálady. Nestále se zavodňovala a měla potíže se srdeční činností, dusila se velikostí břicha, které jí zůstalo, měla obstipaci a dlouho krvácela. Měla hemoroidy a celkově byla zdevastovaná na zdraví. To všechno jí vyrobili psychotroničtí fašisti. 

Bývalí známí by jí na ulici nepoznali, jak strašlivě vypadala po těhotenství. 

Úplně se jí změnil život. Bylo jí 21 a vypadala asi na 60. Vypadaly jí téměř všechny vlasy a měla buclatý obličej se třemi bradami. Tělesná katastrofa. Trvalo jí to několik roků, než se spravila a prošla několika speciálními hubnoucími programy, byla i v sanatoriu, kde jí nepouštěli ven a měla operativně zmenšený žaludek, který se jí neustálým masívním jedením zvětšil tak, že byla nedosytitelná.

Otec musel zůstat doma a nedostali žádnou podporu od státu extra a tak jim pomáhali prarodiče z obou stran, všichni Češi emigranti. Všichni prarodiče během dalších 6 let zemřeli na infarkt a mrtvice a neustále se pro někoho truchlilo. Všichni byli psychotronicky popraveni fašistickou psychotronickou LUFTHAFFE. 

I přes to všechno oba rodiče dodělali dálkově vysokou školu. Individuální školní plán jim nebyl umožněn. Měli absence. Platili k tomu vysoké školné, na které jim oběma přispěli jejich rodiče. Tom dostal americké občanství. Česky se moc neučil a neuměl. Na nic to nepotřeboval a rodiče vyrůstali jako Američané oba. Česky mezi sebou nemluvili, jenom s prarodiči a to si Tom nepamatoval. Byl příliš malý.

Tatínek byl unavený a měl chronické potíže se zády a později i s pamětí. Měl migrény a bederní ústřely, krční ústřely, nosil krunýř opakovaně, zejména proto, že Toma neustále někam musel přenášet a neměl na svoje cvičení čas. Byl psychotronicky zaměřený společně s jeho ženou jako vysoká šlechtická genetika rodu SVAROH a SVAROG PŘEMYSLOVEC, o čemž nic oba nevěděli. Byli jedna z nejdelších genetických linií světa.

Zpět k porodu ještě.

Toma maminka porodila nakonec po téměř dvou dnech normálně, ale Tom byl celý promodralý a hlavně pokroucený. Do břicha jejího se nevešel správně. Nebyl totiž její genetika. Byl vyrobený na objednávku LUFTHAFFE v maminčině faulhypnóze v programu LEBENSBORN. 

Měl křivé neforemné nohy a nohy se mu dále křivě vyvíjely koleny k sobě a dovnitř. Měl problémy i s hrudní páteří, protože mu padala záda, jak byl obrovský a moc se nechtěl hýbat. Byl těžkopádný a špatně se mu dýchalo, neboť měl velké množství viscerálního tuku již v prenatálním stádiu. V břiše maminky ani nekopal, neměl tam místo již od 5. měsíce těhotenství. Ležela většinu těhotenství v posteli, protože břicho téměř nemohla unést, bolela jí záda, neustále musela chodit čůrat a byla inkontinentní. Nosila plínky a inkontinence jí pak ještě nějakou dobu zůstala.

Mamince bylo nevolno z tlaku na žaludek a protože se šatně vyprazdňovala, musela pít projímadla i v těhotenství a stále téměř jí pálila žáha. Měla těhotenskou cukrovku a skončila na inzulínu, který jí pak zůstal až do její předčasné tragické smrti.

Tom rychle rostl a měl potíže s pohybem obecně, zavodňoval se a křičel hlady. 

Rodiče mu nechali na nohy dávat sádry, aby rostly rovně, takže byl téměř neustále ležák, museli ho polohovat, aby nebyl proleželý, protože se mu vahou těla dělaly snadno modřiny a psychotroničtí katu mu je dělali schválně. měl neustále modřiny a rodiče nevěděli od čeho. Mysleli si, že je proleželý. Z modřin měl bolesti a tak hodně plakal. Plakal nahlas a sousedé si chodili stěžovat, že ho rodiče údajně týrají, což těžko vyvraceli, nebo't jejich syn vypadal nemocně. Vpadalo to, že jej nějak mlátí a překrmují a neučí ho chodit a pohybovat se., což nebyla pravda. Dělalo to ovšem takový dojem, takže se rodiče několikrát báli, že jim Toma odebere sociální pracovník, kterého sousedé na ně posílali opakovaně a nahrávali si jak Tom pláče. Bylo náročné vysvětlovat, že jsou věci jinak. Rodiče se chtěli odstěhovat, ale nedošlo na to z mnoha důvodů, zejména kvůli několika úmrtím v rodině.

Aby nebyl Tom proleželý, museli jej hodně mazat a chodili s ním plavat třikrát týdně, aby se alespoň trochu musel hýbat, což museli dělat oba rodiče i prarodiče s nimi chodili, drželi ho dva tak, aby se neutopil, protože ve vodě byl rád a odmítal se hýbat stejně, sem tam pohnul rukou a aby ohnul nohama, tak ho museli lechtat, ale ne moc, aby se do vody smíchy nepokakl, což se jim několikrát stalo. Psychotroničtí kati ho několikrát do vody vykakali a rodiče platili pokutu. Aby z plavání něco mě, tak mu museli sami pohybovat celým tělem a on si vrněl a smál se. Plavat se nikdy nenaučil, neudržel se na hladině.

Jako maličký ležel buď na zádech nebo na boku a neměl co dělat, museli mu dávat různé hračky na závěs do stropu, takže měl hračky na gumách visících ve stropě a hrál si s nimi rukama a zlobil u toho, jakmile přišel na to, že s nimi lze střílet jejich popovytažením. Gumy často žužlal a potřeboval proto dozor, aby je nejedl. Rodiče mu o hračkách vyprávěli příběhy, které později doplňoval. Mluvil brzy. Již v jednom roce krásně žvatlal a ve dvou letech skládal věty. Potíže měl pouze s pohybem.

Nemohli na něj sehnat dětské pleny, tak nosil dospělácké na inkontinenci a bylo to drahé. Nedostali na to žádný příspěvek. Vyprazdňovat správně se naučil až někdy v pěti letech, nešlo mu to a nechtěl se to učit. Byl psychotronicky vyčůrávaný a vykakávaný a nechápal to nikdo, že za to nemůže. Rodiče z toho byli zoufalí. Měl průjmy i zácpy bez ohledu na to, co jedl, bylo to jedno, a nechodil na toaletu a vyprazdňování do plínek na projímadlech bylo nepříjemné pro všechny. Psychotroničtí kati si na něm zkoušeli všechny možné programy, protože byl svým vzhledem, se kterým nepočítali, populární mezi mučiteli. Bavili se zoufalstvím jeho rodičů a jeho rozčílenými náladami.

Byl prakticky denně nějak na něco rozzlobený. 

Jelikož nemohl chodit mezi děti, tak se naštěstí neměl s kým srovnávat. S tím se trápil až ve škole, kam dostal odklad tři roky a nastupoval do 1. třídy až v 9 letech a byl větší než většina učitelů. Učitelé se ho báli a tak na něj byli hodní.

Později, když se začal otáčet, což bylo někdy kolem 3. roku života, tak si rodiče pořídili dva chůváky, protože žena by Toma nezvedla, museli to být silní muži a ti si s ním hráli, měli předepsaný počet cvičení, aby nebyl hloupý, když nemohl objevovat svět normálně. 

Brali ho do klína a hráli mu divadlo, zpívali, přeříkávali říkanky a Tom je musel rodičům předvádět. Hráli s ním různé divadelní představení, převlékali se a smáli se tomu všichni dohromady. Rodiče to stálo majland. Tom byl velmi učenlivý, ale nechtěl se pohybovat. Každý pohyb mu dělal problémy a tak se raději nehýbal. To rodiče velice trápilo, protože tloustl a nevytvářely se mu správně svalové skupiny. Nechtěl si nechat domluvit a silou s ním hnout nešlo.

Jedl téměř každou hodinu a jak nebylo co, tak řval a vymáhal si jídlo, a neustále přibýval na váze, což mu dělala psychotronická šikana jeho Langerhansonových ostrůvků, až se mu spustila cukrovka tyu I, kterou ale rodiče řešili pravidelným přísunem zeleninových salátů s různými semeny a krutony a chlebíky, které pro něj maminka extra pekla v domácí pekárně. Nemusel si píchat inzulín, což by ani nedovolil. Nespolkl ani prášek a nedal na sebe sáhnout u lékaře. S lékaři se pral. Lékaři ho nesnášeli, protože když ho nechtěli respektovat, že na něj nemají co sahat, tak na ně řval a mlátil rukama a kopal kolem sebe a nešel utišit. Takže rodiče s ním několik lékařů vyhodilo a nechtěli ho léčit. Nevěděli si s ním rady. Nakonec našli tři odborníky, kteří jim opravdu pomáhali. Radili jim i online, protože nebylo snadné s Tomem kamkoli cestovat.

JEDINÉ ŠTĚSTÍ RODIČŮ BYLO, ŽE TOMOVI TÉMĚŘ VŠECHNO CHUTANALO, ALE MĚL ZÁVISLOSTI, KTERÉ MU NEDĚLALY DOBŘE. NAPŘÍKLAD SŮL BYL PROBLÉM, NEUSTÁLE SLINTAL DOSLOVA PO SLANÝCH LUPÍNCÍCH. Nemohli s ním nikam chodit do obchodu, kde byly lupínky. 

Vymáhal si je tím, že si začal vytrhávat vlasy, a když se vzepřel, šlo s ním těžko hýbat, poté, co začal chodit, tak s sebou praštil o zem a přicucunul se silou k podlaze a nešlo s ním hnout. 

Dělal rodičům ostudu v obchodních domech. Ani jednou ho rodiče nepotrestali fyzicky, měli s ním soucit a milosrdenství. Byli příkladem nenásilné péče o problematického syna. A že těch problémů bylo! 

Tom se nevešel do žádného kočárku od narození, měl při narození 4 kila a 60cm, ale rychle nabíral a během měsíce už měl 7 kilo a 75cm a tak to šlo stále dál. Nevešel se brzy do svojí sedačky do autobusu, která byla posuvná, padal ze sedadel bez úvazu až do svých 10 let, a na všechno musel mít věci na míru, ze kterých většinou během 1 - 3 měsíců rychle vyrostl. Neměli na něj oblečení a maminka téměř všechno musela nechávat ušít. Měl speciální natahovací kombinézy na zip ve všech možných barvách a vypadal jako kašpárek.

Měl křivé nohy a musel mít šité boty, ze kterých neustále vyrůstal. Než je švec ušil, tak už byly malé, takže mu rovnou šil o dvě čísla větší. Měl nakonec nohu 54. Neměli na něj ani pantofle, ani ponožky, ani nic téměř. Už v 10 letech mu byly všechny věci tatínkovy malé.

Rodiče si z něj dělali legraci, prý aby je jednou nesnědl. To se zlobil na ně.

Od velice útlého věku trpěl na různé fobie. 

Bál se zvířat, takže chodit s ním na farmu nebo do zoo nemělo cenu a na ulici si zakrýval oči, když uviděl psa a křičel hystericky. Kdyby měl cokoli v ruce, tak by to po psovi házel. Nesnášel umělohmotné předměty, nesměly být v domácnosti a nebo na ně maminka musela našívat oblečky. Maminka s sebou nosila přikrývky, které se mu líbily, a všechno, co nechtěl vidět, tak zakrývala. Štítil se knoflíků, sponek, patentů, háčků, nesnášel nůžky a nechtěl se nechat ostříhat. Maminka mu na ostříhání dávala do jídla prášky na spaní. Strašlivě vyváděl do nepříčetna, když uviděl knoflíky a několikrát kvůli knoflíkům zvracel hnusem, když se jich dotkl a tak je museli rodiče úplně odstranit z domu a oblečení a nesměli chodit nikde, kde byli knoflíky, žádná návštěva nesměla vcházet s knoflíky na oblečení a doplňcích. 

Fobie dělali fašisté dětem ve faulhypnóze, že je vyděsili třeba knoflíky, zmlátili je, něchali je několik knoflíků sníst obalených v hovnech, a udělali jim celoživotní fobii ze strachu v podvědomí. Stačilo takové jediné odebrání z domova ve faulhypnóze a znesvěcení a fobie byla celoživotní. Někdy ani neodebírali lidi z domova, vnikli do domácnosti při faulhypnóze rodiny a udělali jejich dítět fobie, čemuž se pak vysmívali, když je dále mučili. 

Tom měl další divné fobie, měl lítací sny, bál se ve tmě, bál se schodů, bál se letadel, bál se lodí, bál se auta a rodiče museli jezdit jenom autobusy a vlakem. Ve vlaku nesměl mít nikdo knoflíky, jinak tam nechtěl sedět. Do auta by nesedl ani v dospělosti, téměř všude chodil pěšky od doby, kdy mohl. Tím byl na životě velice omezený. Nemohl cestovat jinak než autobusem, což dělal rád. Nemohl mít práci, kam by musel cestovat autem. Nemohl na kolo, ani motorka by ho neunesla.

Nejhorší cesty byly k lékaři, kam museli dojíždět, a tak tatínek koupil na leasing malý auto-autobus pro asi 20 lidí, s čímž Tom souhlasil, a pronajímal ho, když nepotřebovali někam jezdit. K lékaři jezdili jednou týdně a jinak měl Tom obrovské vozítko, které nechal tatínek vyrobit extra pro něj a dalo se zapřáhnout za dvě kola svařená dohromady do závěsu. Specialita rodiny Beránků, kterou si nechal tatínek i patentovat, ale na výrobu pro ostatní pak nedošlo. Nešlo s tím jezdit na silnici a nebyly tak široké cyklostezky nikde. Měli na to speciální povolení New Yorského obvodu potvrzené od několika lékařů, že s dítětem nelze cestovat jinak než autobusem nebo s cyklistickým kočárkem duo.

Rodiče měli velkou řeholi s tím, aby zajistili, že bude jejich děťátko spokojené. 

Říkali mu OBŘE GRUNVALDE A ŘÍKALI MU, ŽE JEDNOU BUDE VELKÝ OCHRÁNCE VŠECH SLABÝCH A OHROŽENÝCH ZLOČINCI. 

Že byl stvořený proto, aby ochraňoval ženy hlavně. Pouštěli mu pohádky, kdo dobro vítězilo nad zlem a četli mu knihy romantické a tak Tom snil o tom, že z něj bude jednou velký bodyguard, že bude ochraňovat i princezny a královny. Ještě nevěděl jak, ale to nevadilo. Tatínek mu říkal neustále, že jeho nohy se narovnají a bude chodit a běhat jako ostatní a bude ještě lepší, protože musí celý život od malička o to usilovat. Ostatní to nemusí a říkal mu, že bude mít obrovskou vůli dokázat všechno, co bude chtít. 

A tak Tom vyrůstal ve veliké víře v sebe sama, že všechno dokáže.

RODIČE VĚDĚLI, ŽE TO NEBUDE LEGRACE DÁT HO NĚKAM DO KOLEKTIVU. 

V USA VŠUDE BUJÍ NA ŠKOLÁCH ŠIKANA NA JEDINCE, KTEŘÍ SE NĚJAK VYMYKAJÍ PRŮMĚRU, A TOM BYL PROSTĚ OBROVSKÝ A NEBYL HEZKÝ NA POHLED DLOUHO, PROTOŽE SE MRAČIL NA SVĚT A MĚL VRÁSKY NA ČELE UŽ JAKO MALIČKÝ. AŽ PO 25. ROKU ŽIVOTA JEHO POSTAVA DOSTALA SPRÁVNÉ PROPORCE A ZAČAL SE USMÍVAT NA SVĚT, PROTOŽE PŘIŠEL NA TO JAK ZHUBNOUT A BYLO TO KVŮLI PRVNÍ A JEDINÉ LÁSCE JEHO, byla platonická, nikdy dívce neřekl, že je do ní zamilovaný. Líbila se mu, protože měla dva metry. Bylo to na konci střední školy. DO TÉ DOBY BYL ZAVODNĚNÝ A MĚL KŘIVĚ ROSTLÉ SVALSTVO, ZEJMÉNA NOHOU, ALE I RUCE A CELKOVĚ NA HRUDNÍKU, PROTOŽE SE HÝBAL VADNĚ.

Kvůli lásce dělal divy, jenomže celá rodina oné dívky se odstěhovala a ztratil kontakt.

Zpět do útlého věku.

Když se začal stavět na nohy, což bylo až po ukončení jeho tří let, trpěl potížemi s chůzí, nohy mu šmajdaly a bolely při růstu, který byl překotný. 

Rodiče měli otec 180 a maminka 171cm a Tom vyrostl do výšky 210cm a měl průměrně 150 kg. 

Nikdo dlouho nechápal, kde takové dítě vzali, navíc byl velice snědý, dobře se opaloval na slunci a černala mu kůže, ale evropsky. To jako malý miloval a neustále se chtěl válet na sluníčku a nechtěl se mazat krémy. Chtěl si opalovat jednu nohy a jednu ne, chtěl mít jednu černou a druhou bílou a rodiče se kvůli tomu neustále zlobili, že bude vypadat ještě hůř než vypadá.

Později se dozvěděl, že nebyl synem svých rodičů, že maminka byla ve faulhypnóze uměle otěhotněná spermatem nejdelší české genetiky ve fašistickém programu LEBENSBORN. Tím se všechno vysvětlovalo a navíc byli oba psychotronicky mučeni, aby byli tlustí a neforemní a aby jejich tělo mělo problémy s výkyvy váhy a s vodním hospodářstvím.

Jako maličký měl několik oblíbených hraček. Nezajímala ho auta, protože jak se špatně hýbal, tak nic nestavěl ani si nahrál moc role, spíše jenom vyprávěl příběhy, které si vymýšlel. Měl různé hudební hračky, které zpívaly, a měl hračky, které se hýbaly, natáčely se na klíčky a on si je postavil okolo sebe, seděl s podpěrou a všechny je neustále natáčel a usiloval o to, aby všechny byly stále natočené, hrály a pohybovaly se. Rodiče nosili oba velká sluchátka, protože u toho vydržel několik hodně denně dělat rámus. když se začal hýbat z místa, tak si je dával do řady a plazil se za nimi a chtěl, aby celý pokoj kolem dokola neustále hrál. Zlobil se, když mu to nešlo a rozbíjel hračky, které nehrály dostatečně dlouho, aby se stihl k nim došoupat. Měl úplně proděravělé veškeré oblečení jak se šoupal po zemi.

Musel cvičit, aby se jeho postava vyvíjela rovnoměrně, což odmítal a rodiče se zlobili. 

NEUSTÁLE SE S NIMI HÁDAL PROČ TO ČI ONO NEBUDE DĚLAT.

Zmoudřel až když mu bylo 15 a našel sám sebe.

Nenáviděl se totiž, nesnášel svoje tělo.

Tatínek objevil několik her, u kterých nezlobil. Byl paličatý, umíněný a dělal rodičům naschvály. Házel věcmi a rozbíjel je a potom chtěl, aby je spravovali. Když to nešlo, rozbíjel další. Byl agresívní a trvalo to dlouho a rodiče museli být velice trpěliví, než se všechno naučil a nerozbíjel věci. Doma na něj měli vyrobenou velkou ohradu, aby ho mohli nechat chviličku bez dozoru.

ZLOBIL SE, ŽE MU VĚCI NEŠLY. MĚL CELKOVĚ NEKOORDINOVANÉ POHYBY. 

BYL NĚKOLIKRÁT V KOLEKTIVU DĚTÍ PŘED ŠKOLOU, ALE DĚTI SE HO BÁLY, PROTOŽE U HRANÍ KŘIČEL, KDYŽ MU NĚCO NEŠLO A DO ŠKOLIČKY HO NIKDO NECHTĚL. RODIČE TO PO NĚJAKÉ DOBĚ HLEDÁNÍ, KDE BY HO UMÍSTILI DO KOLEKTIVU, VZDALI, A TAK VYRŮSTAL SAMOTÁŘSKY. Rodiče neměli v Americe žádné dětské příbuzné, aby byli jedináčci, a tak Tpm vyrůstal poměrně osaměle.

S nohami měl velké potíže, musel nosit střídavě sádry a speciální dřevěné boty a podporu celých nohou, takže nemohl dobře chodit a spolužáci a děcka ve škole i jinde se mu posmívali. Šikanovali ho, neboť byl těžkopádný a nemohl za nimi vystartovat a pomstít se za urážky. Schytal tolik urážek, že ani nechtěl chodit do školního kolektivu a nechtěl ani vycházet ven z domu. Ve škole věci nerozbíjel, protože ho tatínek i maminka neustále uvědomovali, že by ho ze školy vyhodili a neměl by vzdělání a nic by neuměl a nikam by nepatřil. Tak se snažil. Školu si postupně oblíbil a poměrně dobře se učil, měl jedničky a dvojky.

Doma cvičil posilovací cviky mnoho let, než se mu nohy narovnaly. 

Několikrát měl ještě sádru na mnoho měsíců, aby nohy rostly dobře a byl celý na dolních končetinách poekzémovaný a svědilo ho skoro všecko. To bylo také v důsledku psychotronického mučení. Byl bohužel plný těžkých toxických kovů a jak se nehýbal dostatečně, tělo se nedetoxikovalo. Divně taky smrděl a rodiče to nesnášeli a musel se mýt ráno, po příchodu ze školy a ještě dvakrát odpoledne. Potil se hodně a musel se převlékat často, takže u nich doma neustále prala pračka a sušila sušička.

Dobře se učil, ale nic extra ho nebavilo, neboť měl omezení a nemohl ani na školní výlety, nemohl běžné sporty, nemohl si hrát s dětmi, a tak doma cvičil, koukal na filmy, poslouchal písničky a jezdil po rehabilitacích a po lékařích do několika měst s otcem a hledali pomoc.

Maminka se do toho moc neangažovala, tatínek říkal, že je to chlapská záležitost a posílal jí do různých zájmových aktivit, aby si nedělala starosti. Měla totiž hodně zdravotních problémů a tatínek chtěl, aby byla šťastná, tak se obětoval. Společně si to poměrně užívali po Tomových patnáctinách, kdy zmoudřel.

Mezitím probíhalo martyrium v mnoha oblastech. 

Měl potíže s jídlem, aby netloustl a nezavodňoval se když se najedl tělo zadrželo vodu a musel vzít diuretika, aby se vyčůral by se dovodnil, musel různé bylinkové směsi a to mu vadilo, protože mu čaje nechutnaly. Tatínek je kupoval v zahraničí. prošli spolu snad všechnu dostupnou lékařskou i léčitelskou péči.

Tom zkoušel různá jídla, co by ho nasytilo správně a neměl výkyvy váhy. Klidně měl za týden výkyv i 10 - 15 kg i více a byl z toho zoufalý. Učil se vařit a připravovat různá jídla ze všech možných kuchařek, prošel později spoustu online kurzů i jeden s fyzickou přípravou jídel a byl z vaření nadšený. Přál si být kuchařem a mít vlastní restauraci, ale bál se, že by to nezvládl fyzicky. Byl rychle unavitelný a měl nečekané zdravotní potíže různého rázu, třeba ho neustále jinak bolely mandle. Nechtěl si je dát vytrhnout a tak zkoušel různá kloktadla a vyráběl si vlastní. Nakonec přišel na to, jak to změnit. Bral lékořici a skořici v horkém nápoji, kloktal je a pil. Od té doby potíže neměl. Byla to parazitární nákaza, kterou psychotroničtí kati zesilovali.

Měl hodně černošských přátel a chodil mezi ně a přijímal od nich stravu v místech, kde nebylo moc čisto, takže se pak nedivil, že měl červy. Měl s nimi problémy, protože mu lezly pod kůží, dělaly mu zánětlivé furunkly a svědilo to, než to vylezlo ven. Několik z nich si sám vyřízl nožem. S několika musel na chirurgii a styděl se za to. Nechápal jak se to chytne, což pochopil až na nebesích, že stačilo sníst vajíčko a psychotronicky prostě udělat v těle frekvenčně příznivé prostředí a červi se namnožili. Psychotroničtí zločinci na oběti uplatňovali frekvenční programy, kterými červy množili. S červy bojoval několik roků, než udělal razantní očistu Colo vadou a bylinami proti červům intenzívně téměř rok je bral a zbavil se všeho, zhubl, vyrýsoval svaly a opadly mu potíže se zavodňováním. Zjistil, že měl červy zřejmě už od narození. Na nebesích zjistil, že mamince psychotroničtí fašisti zanesli zárodky červů do dělohy při oplodnění. Měla je také a stihla udělat očistu před svojí smrtí a zhubla, ale musela by na plastickou operaci převislé kůže, což nestihla.

Rodiče Tomovi v jeho bytě, který měl naproti nim ve stejném domě, nechali vystavět kuchyň, protože chtěl být od 15 let sám a vydělávat si peníze online. Zkoušel několik MLM, ale neměl moc úspěch. Doma se mu hromadily nepotřebné produkty, které neměl komu prodat. Měl jich celou místnost a rodiče tam raději nezval, protože mu pomáhali jeho "podnikání" spolufinancovat. Měl tam potravinové doplňky, knihy, čistící prostředky, deky, lůžkoviny, vysavače, přístroj na úkli, nádobí, kosmetiku, míče s logem, zkoušel dokonce i parfémy, psí granule a dětské hračky, ty pak věnoval do školky. Naučil se ale spoustu věcí pro svoje vlastní nápady. Než postavil svůj web a online školení vlastní, trvalo mu to 10 roků. Práce u počítače mu vyhovovala, protože nemusel nikam jezdit a nemusel se moc hýbat. Všude kam přišel, na něj lidé zírali jako na zjevení a neměl nikde soukromí, a tak nikam moc nechodil. Byl obrovský a ještě nosil podporu nohou, takže měl vysoké podrážky, které ho činili ještě vyšším. Měl svoje trasy, kde ho už znali a nepřekvapoval. 

Neměl moc přátel, lidé se ho báli, měl velice hluboký hlas. S přáteli neměl co dělat, žil počítačem a svým vlastním sportováním.

 Když vymyslel svoje první pořádné výdělečné podnikání, školil hlavně děti, co měly potíže s váhou, jak se mají stravovat. Natáčel videa o vaření a o přípravě jídel sám doma, sám si je stříhal a sám si je propagoval. Jeho příběh byl velice dojemný a přivádělo mu to klienty. Už v 25 letech si vydělával slušnou milionovou měsíční výplatu v dolarech, za kterou si zase mohl spoustu věcí pořídit. Dá se říci, že byl velice bohatý. Měl plná konta a zkoušel investovat a všude prodělal.

Napsal několik online kuchařek a dával online rady po drůznými pseudonymy, vystupoval i jako holka, aby nalákal davy, vedl si weby o redukci váhy a prodával několik pruduktů na odčervení, které si nechal vyrobit s jeho logem OBR GRUNVALD. 

To, že lhal při prezentacích na webech, se mu pak nevyplatilo, nemohl se dovolat na pomoc od Boha, když se dostal do spárů zločinců vědomě.

Jednoho dne mu weby zmizely a nebyly a nešly již obnovit a ztratil všechna data, neboť někdo napadl celý server, na kterém měli lidé webové stránky a systémy pro online prodeje. 

Byla to velká firma, kterou zlikvidovali hackeři a nebyla za to žádná náhrada, neboť majitel nebyl k nalezení a tudíž neuplatnil žádné nároky nikde a stejně by to nikdo neřešil. Zmizel ze světa. Později se s ním Tom už jako MELCHISEDEK LÁV setkal na nebesích. Zavraždili ho a ukradli mu jeho nápad, přejmenovali jeho produkty a zneužili. Jeho zavřeli v holobytě a umučili hlady zoufalstvím a psychotronickým mučením. Zkoušeli si na něm různé psychotronické programy. Umíral téměř 4 roky v úplném zoufalství a beznaději, volal všechny bohy na pomoc, které se nedočkal. Byl totiž voják a ve několika válkách nespravedlivě zabil mnoho lidí a neměl nárok na záchranu od Boha. Na nebesích se ihned dal k PANACEJSKÉMU SBORU a slouží nyní s MELCHISEDEKEM LÁVEM po jeho boku.

Tom byl zklamaný ze ztráty, kterou nešlo obnovit, nedělal si téměř žádné zálohy a neměl chuť už něco takového pak opakovat od začátku. Chtěl dělat jiné věci. Byl zklamaný. Nikde nebylo dovolání, žádný úřad to neřešil, že někomu napadli server s weby zločinci psychotroničtí. 

Ve státě neexistovala žádná ochrana proti hackerům.

Ta se zformovala až na nebesích ze všech zločinem tohoto typu napadených a dnes se jmenuje tato dimenze ETHERU PATROLA SVAROHAUM.

Teprve kolem 15 let mohl Tom sám začít trénovat cvičení ve vodě v mělkém bazénu s různými pomůckami, které si vymyslel sám, v bazénu, kam dosáhl na dno, protože už neměl sádry a zvládl všechno bez berlí a opěradel. Dlouho chodil se dvěmi tyčemi silnými, o které se opíral oběma rukama a předtím měl posunovátko.

V 15 letech také začal cvičit pomalu a intenzívně několikrát denně čchi-kung. 

To mu hodně pomáhalo ve stabilizaci jeho postoje, neboť nebyl schopen rovnováhy a musel nosit různé opěrné pomůcky, které svojí vahou, která byla obrovská, byl zavalitý z nepohyblivosti, několikrát rozbil. Tatínek mu proto nechal vyrábět jeho vlastní. 

Měl doma vlastní tělocvičnu ve výškovém domě. Byla naprosto unikátní, většinu pomůcek vyráběli společně s tatínkem nebo nechali vyrobit. Vymýšleli si je, protože takové potřeby jako Tom nikdo široko daleko neměl.

Psychotroničtí mučitelé vyráběli totiž problémy, které předtím neexistovaly a nikdo na ně nebyl připravený.

Poté, co si stabilizoval postoj, rovnováhu a nabyl svalovou hmotu na úkor tuku, začal rychlou chůzi po antuce. Chodil na stadion a tam se procházel nejprve pomalu a potom rychlou chůzí stále dokola. 

Když se stabilizoval v chůzi, začal cvičit s tyčí sebeobranné umění. 

Učil se sám podle knížek a videí. Nikdo ho nechtěl učit, neboť prostě nestačil žádnému kolektivu. Byl jedinečný a mělo to spoustu mínusů.

S tyčí cvičil venku a získal si tak respekt všech okolo. 

Kolem dvaceti pěti roků již byl prakticky zdravý, ale neustále musel posilovat a hlídat si váhu, aby netloustl. Rychle nabíral a nemohl si dovolit výpadek ve sportu. 

Měl poměrně slabou imunitu a musel se hlídat a moc nechodil do kolektivu, pouze se účastnil krátce několika různých zájmových skupinových cvičení kata, ale zjistil, že ani jeden z těchto druhů bojových umění nemůže provozovat, protože byl nemotorný. 

Byl pomalý a ztrácel rovnováhu. 

Proto si vymyslel svůj vlastní způsob sebeobranného umění zejména s tyčí, protože se u něj nemusel moc hýbat. Pouze manévroval s tyčí. S tou všude chodil. 

Byl obrovský a nepřehlédnutelný.

Vytvořil si svojí filozofii americko-českého 

samurajského nenásilí. 

Mezi 25 a 33 rokem, než jej zločinci postřelili a uvrhli do hrůzostrašné bolesti, měl nádherný život plný svých žáků a užíval si popularity.

Po 25 roce života, kdy vedl svoji vlastní skupinu sebeobranného samurajského umění s tyčí, se také dal na dráhu hudebníka. Nevěděl, co s penězi a tak si nakoupil snad všechny hudební nástroje kromě strunných, co sehnal, a učil se na ně sám hrát a zjistil, že umí docela dobře improvizovat a že dobře zpívá brumendo a hluboký baryton. 

Bavilo ho skládat hudbu. 

Pořídil si elektronické klávesy s velkým množstvím možností a mixážní pult a skládal různé skladby, které prodával na internetu jako svoji značku. 

Jednoho dne mu zločinci ukradli přístup na jeho prodejní web a odvedli mu veškeré nákupy na svoje účty a do své komunikace. Ukradli mu web, emaily i telefonní číslo. Prostě najednou neměl firmu. 

Na webu, kde měl všechny údaje svoje, se najednou objevily údaje cizí a produkty měnily obaly a názvy. Obracel se na policii a ta mu sdělila, že "neznámého" pachatele není možné dohledat nijak a že takových případů je mnoho. Nezajímalo je to. To mu bylo 31 let a uvědomil si, že se v Americe děje něco neuvěřitelného. Zločinci přebírali firmy podnikatelům a stát proti tomu nehodlal nic dělat. Tvrdil, že to nejde.

Mezitím došlo v jeho 28 letech na trágédii v New Yorku, kdy byla detonována dvojčata a oba rodiče se udusili ve svém bytě, otec ihned a maminka se nadýchala azbestového prachu z faulplasmového psychotronického výbuchu jištěného atomovými mini náložemi, jednalo se o atentát na Donalda Trumpa a šlo o převzetí sadistické fašisticko ariánské psychotronické hrůzovlády v zemi. Maminka zemřela do šesti měsíců a celou dobu se dusila. Měla poškozené plíce azbestovým prachem.

V Americe se všechno změnilo. Bylo to postupné, ale rychlé, lidé začali dávat jeden od druhého ruce pryč, pokud se jim dělo něco zločinného.

Tom zůstal sám a když přišel o online firmu, která ho těšila, přestával mít zájem v Americe ještě zůstat a přemýšlel o cestě do Česka. Chtěl překonat svůj strach z letadel. To už nestihl zrealizovat. 

Do cesty mu přišlo několik falešných přátel a nabourali mu jeho práci v nabízení soukromých hodin sebeobranného umění s tyčí. Založili si konkurenční firmy ihned vedle a snížili ceny a jejich kvalita služeb byla otřesná. Tom měl našetřeno, ale ztrácel chuť se dále v čemkoli namáhat. Měl pocit, že to nemá smysl.

NEUSTÁLE H PRONÁSLEDOVAL ZLOČIN.

PŘIŠEL TOTIŽ NA ZEM VĚDOMĚ JAKO AUMJEHOVA, ABY ZLOČIN POCHOPIL A NAHOŘE TO MĚL JEDNODUŠŠÍ S OCHRANOU DOBRA.

NEVĚDĚL, ŽE PŘIŠEL NA ZEM JENOM PROTO, ABY BYL UMUČEN A ABY POCHOPIL PSYCHOTRONICKÝ ZLOČIN A ABY TÍM ZÍSKAL KVALIFIKACE DO VLÁDY LIDSTVA, JAK SI PŘEDSEVZAL, NEŽ PŘIŠEL DO TĚLA FYZICKÉHO JAKO AUMJEHOVA.

A tak prožil asi dva roky v depresi. Skončil se svojí firmou samurajských umění s tyčí a dal si volno.

Po smrti rodičů truchlil. Byl sám, protože se svými životními postoji a se svojí postavou nemohl najít k sobě žádnou ženu. NEVĚDĚL, ŽE PODLE MATRIXOVÝCH PRAVIDLE, KDYŽ SI MUŽ NENAJDE ŽÁDNOU ŽENU, KTEROU BY POTĚŠIL A OCHRAŇOVAL, ŽE MU ZBÝVÁ MÁLO LET ŽIVOTA.

Byl zapřísáhlý nepřítel násilí všeho druhu. 

Hádal se o politice, jenomže netušil, že vládu v Americe převzala na nějakou dobu psychotronická fašistická LUFTHAFFE americké odnože Rockefeller - Obama. Nevěděl, že americký prezident George Walker Bush byl rukojmí LUFTHAFFE stejně jako později Donald Trump, o jehož dvojčata šlo.

Nevěděl, že fašisté s psychotronickými zbraněmi, čtečkami genetiky a spacetimeviewery si hráli počítačovou hru, ve které byl jako nejdelší česká genetika SVAROG označen za Herkula a že byl loven psychotronicky. 

Fašisté mu psychotronicky způsobovali dlouhodobě různé divné psychotronické jevy, aby měl potíže s postavou a celkově se zdravím, jeho postava zločince fascinovala. 

Rád se opaloval a chodil se vyhřívat k vodě. Štvalo ho, že se spaloval na kůži do ruda pouze v určitém místě a mělo to přesný oválný tvar, který silně svědil a mokval. Měl jej na zádech uprostřed a nedokázal si tam dosáhnout rukama a nechápal, co se mu tam děje, ani na toto místo řádně nedohlédl, musel si pořídit systém několik zrcadel, aby tam viděl. Fašisti se tím bavili, jak se snažil tam drbat a jak se snažil si místo ošetřovat. Když vystoupal na nebesa a mohl zjistit, co se mu dělo, tak zjistil, že byl dlouhodobě zaměřený a že zločinci zapínali faulhypnózu, odebírali mu doma v jeho bytě sperma a dávali mu na ono místo oválnou náplast napuštěnou jedem, kterou pak sloupli. Pak se bavili na jeho úkor. 

Měl nad sebou několik katů, kteří si různým jeho mučením a znevýhodňováním vydělávali ve fašistické hierarchii finance, na lepší zbraně a posty v obludné organizaci LUFTHAFFE. 

Z ŘÍŠE ETHER viděl pak na sobě ve filmu z L'MURTENETU několik pitomých sadistických lidských parazitů, kteří jemu a jeho rodině ukončovali život mučením a bavili se u toho a vydělávali si. 

Měl neustále afty a na nebesích zjistil, že mu mazali do úst ve faulhypnóze nějaký preparát s výkaly, jeho vlastními, zneuctívali ho, stříkali mu slabou koncentraci výkalů v bytě a zesilovali jejich účinek. V jeho faulhypnóze mu doma zpřehazovali věci, ale poměrně nenápadně, protože dělali psychotronický výzkum na něm. 

Dělalo mu to únavu. Kdyby to bylo déle, bralo by mu to paměť. 

Postupně mu začali vykrádat účty a odváděli mu jinam platby za různá pojištění a spoření. 

Dokud byl pohyblivý, tak to všechny firmy řešily a peníze mu vracely, ale jak zůstal ležák a nemohl osobně na pobočku, měl smůlu. Peníze mu již nevrátili.

Nabourali se mu do počítače, a to opakovaně, a musel navštěvovat odborníky na odvirování. Skákaly mu tam nahé zadky a lezl mu přes obrazovku hmyz a skákala mu tam neustále nějaká zelená veverka. Bylo to o nerve, protože to nechal vyčistit a za pár dní to tam měl znovu a stálo to peníze. Zaplevelili mi počítač opakovaně pornofilmy a pornofotografiemi tak, že byl pomalý a zasekával se a než na to přišel, tak se mu zablokoval a potom se styděl u počítačového odborníka, co tam měl. Vypadal jako největší fujtajbl a když se mu to stalo znovu, tak musel jít jinam, protože nemohl vydržet řeči muže, který mu počítač čistil. 

Nakonec stejně přišel o všechna data na všech svých zálohách a všechno mu zkrachovalo. 

Než byl postřelen, stačil si koupit nového Maca a zaplatil si na 5 let výhodný internet a volání a pojištění domácnosti a přístrojů i na krádež a dal si do dveří několikatero zabezpečovacích zařízení. Přístroje schovával do velkého trezoru, když šel spát, protože měl pocit, že mu někdo doma žije, když spí, a když si stěžoval na policii, tak se mu vysmáli. Dělali si z něj žerty, zda nepotřebuje psychiatra. 

Potom i okna omřížoval zevnitř a rozhodl se založit ochrannou agenturu na majetek tak, aby se zloděj nedostal nijak dovnitř, pokud byl člověk sám doma. Byl to bezpečnostní program pro osamělé lidi. Udělal si průzkum trhu a nechal si vyrobit speciální několikatero zabezpečovací zařízení s názvem MELCHISEDEK. Udělal si web a návrhy letáků a dával dohromady firmu.

Když měl již všechno připravené ke spuštění mezi další občany, čemuž chtěl sám osobně dělat reklamu, tak byl postřelen odraženou střelou do hrudníku přesně doprostřed prsou do hrudní kosti. Tedy na srdce.

Šel po ulici z tréningu domů s tyčí a dostal zásah. Padl k zemi v bezvědomí. Měl na sobě dlouhý kabát plný svačin, vypadalo to jako když je někde ukradl, protože musel pravidelně jíst každou hodinu, měl psychotronicky odstřelenou slinivku břišní a cukrovku typu 1 od dětství, což chápal a byl zvyklý to řešit sám pravidelnou stravou mnoho let. 

Co se vlastně stalo? 

Měl na sobě katy, kteří ho chtěli odstřelit už, neměli s ním žádný plán, všechno možné psychotronické mučení na něm vyzkoušeli a chtěli ho uvrhnout do stavu, kdy by byl zraněný a nemohl se hýbat

V té době mezi lety 2006 - 2009, kdy mučili MELCHISEDEKA LÁVA, tak zločinci v Americe dělali výzkum s psychotronickými střelami, které spalovaly kůži lidí, co se nemohli moc hýbat.

Původně dělali výzkum s vitiligem, kdy spalovali kůži po malých kouscích tak, že z ní vystřelovali pigment. takto odstřelovali postupně Michaela Jacksona, ze kterého udělali psychotronickým mučením bělocha. odstřelili mu nos, aby to vypadalo, že bere drogy a poškodili mu pověst pedofílií a brali výpalné a výkupné od něj až spáchal sebevraždu. Nikdo na policii mu nepomohl a všechny jeho bodyguardy obřezávali a utíkali od něj. To se MLECHISEDEK LÁV DOZVĚDĚL NA NEBESÍCH, KDYŽ HO UMUČILI PO TŘECH A PŮL LETECH TÉMĚŘ FAUPLASMOVÝM SPALOVÁNÍM TĚLA.

Zločinci věděli, že je TOM těžkopádný a chtěli mu poranit nohy původně, aby se už na ně nepostavil a zůstal doma nebo v nemocnici ležák. Jenomže to vyšlo jinak. 

Sledovali ho mnoho měsíců jak chodí trénovat s tyčí a kudy chodí a měli pronajatý byt naproti, aby ho mohli střelit. Plánovali to dlouho a zaměřovali si ho, aby ho trefili přesně a aby ho nezabili. Jenomže se jeden z nich spletl, mířil jen tak z legrace směrem k němu a zbraň mu náhodně vystřelila a střepiny se odrazily od kovového sloupku a  trefily Toma do hrudníku a do hlavy skrze bradu. Měl v hrudníku díru, pneumotorax, poškozené srdce a v obličeji rozptýlený vybouchlý střelný prach. Měl obličej zčernalý a prostřelenou bradu a jazyk tak, že již nikdy nemohl mluvit. Kdyby ho to střelilo do nohy, tak by vykrvácel. Na nebesích viděl záznam jak dlouho to připravovali. Měli nelegální zbraň a neuměli střílet. Nechtěli ho střelit psychotronicky, chtěli to udělat fyzicky, protože za fyzickou likvidaci byly větší odměny ve fašistické mašinerii násilí.

Tom padl na zem a byl v bezvědomí. 

Probudil se ovšem úplně jinde, než měl vědomí, že upadl. 

Vzbudil se bolestí, byl vzkříšen z nebes, a zjistil, že je na jakési skládce odpadu v úplně jiném okrsku New Yorku. Nemohl křičet o pomoc, tak se snažil trochu plazit někam, kde by narazil na nějaké lidi. To se mu povedlo a pár, který šel z nějaké zábavy, mu zavolal záchrannou službu. Tam ho operativně vyspravili, a jelikož nemohl mluvit a dýchat normálně, udělali mu intubaci, která mu již zůstala, takže se již nikdy v tomto těle fyzickém nemohl vyjadřovat slovně. Jenom chrčel. Jazyk nešel spravit nijak a mluvit s trubičkou nešlo. Tom byl více jak 2 měsíce v nemocnici, neboť se nedokázal zvednout, měl zápal plic a nebyl samoobslužný. Poté, co začal chodit, tak se nechal odvézt domů. Komunikoval písemně pouze, psal vzkazy.

NEJHORŠÍ BYLO NEMOCI SE DOMLUVIT.

LIDÉ TOTOŽ NEČETLI A NEVĚNOVALI POZORNOST.

NEŠTĚSTÍ DRUHÝCH JE NEZAJÍMALO. 

MĚLI SVOJE VLASTNÍ.

KAŽDÝ MĚL NĚCO.

Když se dostal na nebesa, tak se díval na film, co se stalo, že se probudil jinde. 

Našli ho nějací lidé a zavolali policisty. Přijeli tři policisté a byli ožralí. Předtím slavili narozeniny jednoho z nich a měli takovou teorii brát peníze a do ničeho se moc nezaplétat, aby se nemohli poranit ve službě. Konfliktům se vyhýbali. Byli to kamarádi a měli zvláštní postoje k životu. U policie se měli dobře, dobré platy, zbraň a neměli moc práce. Odváželi totiž mrtvoly ze svého okrsku jinam a smáli se tomu, dělali to dlouhodobě. 

Zběžně prohlédli tělo Toma a usoudili, že je mrtvý, že je to nějaký zločinec asi a že jim nestojí za to zabývat se jeho mrtvolou. 

Říkali mu tlusťoch.

Tom se pak zlobil, když to viděl, neboť neměl na sobě téměř gram tuku navíc.

Táhli ho za kabát do auta, ještě mu poškrábali obličej po cestě o chodník a silnici a nešel pak již nijak opravit, měl sedřenou kůži na čele a na tvářích a bradě, silně krvácel a nezajímalo je ani zavolat lékaře, aby potvrdil nebo vyvrátil jeho smrt. Kabát celý potrhali, i kalhoty a odřeli mu kolena. Odvezli ho kousek dál do jiného okrsku a hodili ho u popelnic. Smáli se, že má kapsy plné jídla a tvrdili o něm, že je asi nějaký zloděj a že mu to prý patří, že ho střelili.

Takže se Tom ocitl doma poraněný. První měsíce to bylo docela dobré, věřil, že se jeho zdravotní stav bude zlepšovat. To ověšm nevěděl, že mu zločinci psychotronicky sufokovali několik orgánů a paralyzovali ho narkotickými psychotronickými střelami, aby ulehl navždy a už nevstal. Každý den bylo horší a horší se zvednout na nohy a dojít se umýt a na tolaetu a sníst nějaké jídlo.

Tom se rozhodl, že požádá o pomoc nějakou sociální nebo zdravotní či soukromou službu a potřeboval si vyřídit výběr pojištění, na které si leta platil. Byl pojištěný úplně na všechno. Jenomže nemohl komunikovat a všechno musel vyřídit online písemně.

Zjistil, že na jeho písemné prosby nikdo neraguje. 

Nejprve si myslel, že mu nefungují emaily, že mu zase někdo naboural počítač, ale pak zjistil, neboť se dal na úřady dovézt taxíkem, když ještě mohl, že jeho zprávu dostali, ale nehodlali se tím zabývat. Byl totiž na blacklistu psychotronické mafie, která postupně ovládala USA hrůzovládou psychotronického teroru, což zjistil později.

Psychotronická mafie vydávala blacklist občanů, kterým úředníci ani soukromníci nesměli pomáhat a nesměli jim ani odpovídat na jejich dopisy a emaily, jinak by mohli být psychotronicky mučeni. 

Nesměli jim ani vydat peníze 

v bance jejich vlastní.

BYLI ODSOUZENI K UMUČENÍ KOLEKTIVNÍM NEGLEKTEM.

Tom Beránek byl na blacklistu, což nevěděl, dozvěděl se to až v etheru po smrti, a dole na zemi fyzické nechápal, co se děje. 

Všichni ho odmítali, že nemohou jeho požadavky řešit, a vymýšleli si různé nesmysly, na které nešlo nic říct. 

Tom si ještě stačil stěžovat na policii, ale tam mu řekli, že proti některým druhům zločinů policie nemůže nic dělat, že nemá kompetence ani prostředky ani knowhow.

Tom začal tušit, že se nenarodil jen tak a že není v této situaci náhodně, neboť byla divná, a azačal si uvědomovat všechno, co se mu dělo dříve, že to bylo zvláštní. Po cestě taxíky si všiml, že na něj střílí elektrické střely všechny pouliční lampy a že se nemůže řádně soustředit, ztrácí vědomí, bezprostřední paměť a zrak. Pochopil, že se jedná o nějaký druh psychotronické války, o níž slyšel, že existuje.

Slyšel o psychotronickém mučení a uvědomil si, že je psychotronicky mučená oběť zločinu. Rozhodl se v srdci, že tomu nepodlehne, ale bude se snažit to pochopit jak to funguje a pokusí se to změnit. Měl tak víru ve svůj záměr a to ho drželo při životě, jinak měl pocit, že jeho život skončil a že nemá smysl pokračovat.

Pak ho napadlo požádat stát a různé zdravotní a sociální organizace o pomoc, zda by ho neumístili do nějakého ústavu, kde by o něj pečovali bylo mu stále hůř a bylo mu jasné, že se jednoho dne prostě nezvedne a nemá si jak zavolat pomoc.

Nákupy si objednával po internetu, chodila mu pošta, emaily, doručovatelé různých komodit donášeli věci až ke dveřím, které pak již nechával otevřené, nebyl schopen chodit otevírat, zvedal se čím dál tím hůře. Nakonec si nakoupil plíny, největší, co měli. Nejedl, jenom pil tekutiny. Ležel na boku a na zádech v polosedě na zemi na matraci v předsíni u dveří a prohlížel si internet a kupoval si knihy a četl. Zjistil, že mu nikdo nijak nepomůže, všichni ho odmítali a nebo ignorovali. Přestal si platit pojištění, nemělo to cenu. To vše do doby, než na něj začal střílet i počítač. 

Při prohlížení internetu na něj střílely z počítače psychotronické střely tak, že za chvíli neviděl a musel to vypnout.

Čtení knih ho přestalo bavit, neboť nedávaly žádné řešení. začal se modlit ke všem bohům, ke každému zvlášť. Hledal si na internetu jak se jmenují a ke každému vznášel modlitby.

Jelikož měl bolesti, bral léky na bolest a po čase mu nepomáhaly a měl nárok na morfium, které si píchal. V něm se dostával do matrixu a zjišťoval kdo je. Nabyl vědomí, že je asi BŮH NEJVYŠŠÍ nebo co, objevoval se v řídícím centru naší reality a nikdo jiný tam nebyl.

Obracel se na různé organizace náboženské o pomoc. 

Nikdo se mu neozval kromě svědků Jehovových, kteří měli ústředí hned vedle. 

Navštívili ho tři staří bratři z vedoucího sboru. Byli velice hodní a uklidili mu celý byt a převlékli ho a umyli a pravidelně ho chodilli mýt dvakrát týdně. Nebyl schopen se už převlékat ani si vyměňovat plíny. Moc nepil a nejedl, bral vitamíny a minerály rozpouštěné ve vodě. 

Bratři s Tomem začali vést biblické studium. To ho velice zajímalo. Prošel dvě studijní knihy a všechno se naučil a uvědomil si, že oni čekají na Jehovu, že nemají žádné jiné plány. Tak jim začal říkat, že Jehova je on a že zemře a odejde na nebesa a odtud je všechny zachrání, že to ze země nejde. Smáli se tomu a občas to vypadalo, že to mu i věří. Nikomu to však neřekli. Mysleli si, že blouzní z morfia, které bral pak už pořád, dokud mu ho nosili. Jednoho dne mu najednou nešel internet ani mobilní telefona neměl se jak dorozumět se světem.

Během studia si uvědomil, že lidé vědí málo o BOHU, který je mnohem větší, než se vyučuje v náboženstvích, a že se zakazují prostředky, kterými to jde poznat. 

Bylo mu jasné, že rostlinné halucinogeny otevírají brány etheru a že je možné i telepaticky komunikovat. 

Slyšel totiž nejenom ether, kterým prolétal jakoby v kosmické raketě, i svoje vrahy jak se domlouvají na jeho popravování, to si přál slyšet a jeho přání se plnilo. Dostával i obraz jejich příbytku odkud na něj pálili střely, které ho nejprve upoutávaly na lůžko a dělaly mu různé psychotronické jevy. Jeho tělo vibrovalo, škubalo to s ním, přelévaly se v něm energetické sinusoidy, dělalo mu to křeče, pálily ho orgány palčivě, měl pocity, že některé části těla nemá a bralo mu to paměť a soustředění. 

Měl pocit, jakoby byl nějaké elektrický robot, kterého zajali jeho kati.

Postupně se hroužil do různých halucinačních stavů a nevěděl kde je přesně a bojoval s různými příšerami a matrixovými figurami a domlouval si podmínky dalšího bytí s nimi. Z některých realit se nemohl dostat, stále se vracel na stejné místo a neustále se ho ptali kolik je hodin, což neměl jak zjistit a nemohl se vysvobodit, až prostě řekl, že je nový stvořitelský den podle Bible a vrátilo ho to na zem. Vracely ho na zem také texty z Bible, které znal zpaměti.

Přál si zachránit celý svět od zločinu a přál si najít svoji ženu. Dozvěděl se tam, že každý muž má svoji absolutní duální partnerku, a jemu vyšlo, že jeho žena je v České Republice. Bylo mu jasné, že v tomto těle fyzickém teď a tady k ní nedojede a že by jí moc neochránil, protože jenom ležel a někdy měl i pocit, že už ani nedýchá. Paralyzovali mu psychotronicky i mimiku, ruce, svaly nohou i dýchání. Sufokoval.

Žil si v jiném světě a vracel se do těla, kde ho nic nečekalo, jenom zážitek z pochopení celosvětové situace s psychotronickým zločinem, z čehož byl absolutně nadšený. 

Umíral a byl nadšený a vášnivě se hroužil do svých představ. 

Říkal si, že STVOŘITEL LIDSTVA je docela geniální, když tohle umožňuje zažít, a přál si být STVOŘITELEM LIDSTVA, aby to tady všechno mohl zachránit a vyčistit zemi od zla.

Svědků Jehovovým to neustále říkal a oni se modlili, aby tomu tak bylo. Nevěřili tomu moc, ale chtěli mu udělat radost, viděli, že umírá a měli obrovský soucit a milosrdenství. Dělali, že mu věří.

Po čase se stalo, že psychotroničtí zločinci začali do Toma pálit faulplasmové sufokační pálivé spalující střely, které spalovaly pouze kůži pod šaty. 

Tento druh mučení nebyl vůbec zábavný. Byl totiž brutálně sadisticky bolestivý. Střely měly několik intenzit, které si na Tomovi jeho mučitelé testovali. Mučitelů bylo 6 a nijak se spolu nedomlouvali, takže nešlo nijak vysledovat kdy a kam přijde další bolest. Nebylo to vidět, strašně to bolelo a kůže byla spálená nejprve do ruda, potom do černa. Takto Tomovi zločinci pálili po celém těle a byla to taková strašlivá bolest, že nespal, bál se dalšího výstřelu a duše vylétala z těla po asi 6 měsících odstřelování. 

V tomto stavu už se nemohl zvednout nijak. Měl spálené černé nepohyblivé nohy, což v ponožkách a kalhotách nebylo vidět. Necítil je, jakoby je neměl od půlky stehen. Duše žila v srdci. Mozek to nedával, co to bylo za bolest.

Když poprvé Tom vylétl jako duše z těla brutálně sadistickou bolestí, tak si uvědomil, že jsme dvě reality fyzická - ether a že mrtví žijí dál a mohou pozorovat co se na zemi děje, mohou létat kam chtějí, že jsou všude brány a otevírají se na přání a na povolení, pokud mají duše nárok se dozvědět jak funguje naše realita a odhalit svoje vrahy a mučitele. A tak začal putovat všude, kde se mohl dozvědět jak je organizovaný psychotronický zločin na Matce Zemi. Odhalil svoje vrahy všechny a odhalil vedení LUFTHAFFE a znal jejich plány. Naslouchal jejich mnohým rozhovorům, neboť z těla jako duše vylétal více jak 3,5 roku.

Jeho tělo leželo v podstatě téměř bezvládné na zemi na matraci, svědkům Jehovovým řekl, že jim děkuje za pomoc a že je prosí, aby mu sehnali velkou dávku cannabisy, aby mohl vyletět do etheru až nahoru rychle a po smrti se již s ničím nezdržoval a s tím je na modlitbách propustil. Chodili k němu a pečovali o něj více jak půl roku 2x týdně. Byli jediní, kdo se o něj zajímal. Cannabisu nemohli sehnat a přinesli ji za více jak 3 roky.

Než přestal jíst a pít a zvedat se ze země, tak si nechával doručovat různé věci, ale několikrát mu nepřišlo to, co chtěl a nakonec mu místo zaplaceného jídla přišel něčí výkal. Od toho momentu byl téměř na práně. Přestal i více pít a téměř vylučovat, jenom vylétal jako duše z těla, které čím dál více sufokovalo, a sledoval situaci a přál si, aby všechno správně pochopil a dokázal to změnit z druhé říše, až se tam dostane.

Viděl, jak je celá psychotronická hrůzovláda světa organizována. 

Viděl její rukojmí, viděl popraviště a mučírny, psychotronická dupata, psychotronické domy a různé typy plasmových zbraní. Viděl, že používají morgellony a jedy. Viděl, že prodávají speciální výrobky i přístroje. Nerozuměl přesně tomu, co vidí. To se dozvěděl až nahoře. Neměl pro to výrazy.

Psychotronické válečné zbraně až do domu nic netušící oběti například ve formě topení.

POCHOPIL ŽE SE JEDNÁ O NOVÝ DRUH VÁLKY, KTERÁ JE TAJNÁ A TĚŽKO ODHALITELNÁ A ŽE MŮŽE ZNIČIT POCIT BEZPEČÍ A OCHRANY VŠUDE NA MATCE ZEMI CELOSVĚTOVĚ. POCHOPIL ŽE TYTO NELEGÁLNÍ ZBRANĚ MAJÍ V RUKÁCH NEMILOSRDNÍ ZLOČINCI.

Díval se jak někteří z těchto zločinců žijí, a viděl, že jsou na drogách a žijí sadisticky sexuálně, kradou, lžou a podvádějí všechny okolo. Měli tajné střílny a psychotronická doupata, kam odcházeli vykonávat popravy. Jejich rodiny nebo partnerky, pokud měli nějaké, o tom většinou nevěděly.

Pochopil že se jedná o genocidu určitých skupin obyvatelstva ve všech zemích a že to má nějaký klíč, neboť lidé byli zaměřeni spacetimeviewerama a čtěčkami genetiky a nevybíravým způsobem okrádáni, vykrádáni z knowhow, byly jim odnímány firmy i prostředky k životu i k bydlení a k jídlu, i věci osobní a byli vystřelováni brutálně sadisticky nemilosrdně ze života a nakonec vyhnáni z domu a popraveni. 

Někteří lidé byli obzvláště krutě mučeni, aby vydali fašistům svoje knowhow a ti měli dvojníky. Většinou lidé ze showbusinessu nebo známí majitelé určitých projektů. Byli někde vězněni, mučením zotročeni a vykrádáni z knowhow, a jejich dvojníci vystupovali na veřejnosti. Někteří byli již dávno mrtví a zločinci jednali jejich jménem skrze dvojníky.

MELCHISEDEK LÁV pochopil, že se jedná o nějaký boj mezi rody, protože ti, co psychotronické katy umožňovali a prodávali jim zbraně, nechtěli majetky jejich obětí. Peníze svých obětí mohli užívat psychotroničtí kati sami. 

Nejvyšší psychotronická mafie byla tak bohatá, že žádné další majetky nepotřebovala, ale šlo jí o to, určitým rodům znemožnit na Matce Zemi přebývat. 

Vykradli je z knowhow, vzali si jejich spermie a vajíčka do genetické banky a potom je umučili. 

Jejich genetiku budili znova a znova do různých situací, které nebyly přirozené. 

Manipulovali s genetikou tak, že ji dávali umělým oplodněním ve faulhypnóze do žen po celém světě, a svoje oběti, které z toho vznikly, dále sledovali a mučili a zneužívali. Chtěli je zotročit pro svoje záměry nepracovat a mít se nejlépe na zemi skrze mučení a manipulace ostatních. vyráběli lidi na pokusy s jejich mučením.

MELCHISEDEK LÁV pochopil že nebyl dítě svých rodičů a proto měl tolik problémů. 

UVĚDOMIL SI, ŽE MATKA ZEMĚ JE NAPADENÁ MIMOŘÁDNĚ ZÁKEŘNÝM ZLOČINNÝM ZÁMĚREM A ŽE JE NUTNÉ TENTO ZÁMĚR ROZKRÝT A VYMYSLET PROTI NĚMU VĚČNOU OBRANU.

Po více jak třech letech ležení na zemi pod dekou, sufokování a vylétávání z těla a vracení se do něj, MLECHISEDEK LÁV pochopil, že už má dostatek informací na to, aby s nimi mohl celou fašistickou organizaci psychotronické mafie rozkrýt, usvědčit a zničit. Jeho tělo, které mělo původně 150 kg, mělo nyní asi 70kg. MELCHISEDEK LÁV se téměř vůbec nemohl hýbat, ale byl schopen pozřít cannabis v téru vysokou dávu, kterou mu svědkové Jehovovi opatřili, a odešel na nebesa do ETHERU.

Objevil se ihned u brány do SVATÉ, kde byl přijat s velku úctou a byl vyslechnut INKARNAČNÍM SOUDEM a projevil přání pracovat ze shora na zachcení psychotronické mafie celosvětově. A tak se stal ABSOLUTNÍM VELITELEM PANACEJSKÝCH ARMÁD ETHERU. Postupně se mu otevírala historické paměť a zjistil, kdo je, že patří do TRINITY MELCHISEDEK, k absolutním zakladatelům lidstva AUMJEHOVA.

Od roku 2009 pracuje na osvobození planety Země BOHEMIE od zločinu z ETHERU.

Fotografii, kterou zde vidíte, pomáhali MELCHISEDEKOVI LÁVOVI nafotit svědkové Jehovovi v roce 2005. Fotil jí pro svoji absolutní duální partnerku jako vzkaz, že je připravený jít na smrt bojovat se zločinem jinde a jinak. Dal jí online ke koupi, aby jí mohla najít. V jeho postoji je odhodlání jíst na smrt bojovat s nepřítelem jinak. V té době již věděl, že jsem dvě říše a že je možné, aby duše opustila tělo a dozvídala se další informace o své existenci a o tom jak funguje svět.

Dozvěděl se v telepatické komunikaci na Jehoshuu Svaroga, legendárního Ježíše Krista, že jeho partnerka nakupuje obrázky na internetu a vyrábí výukové materiály pro děti. Přál si, aby jeho fotografii objevila a aby se jí zalíbila. Přál si s ní mluvit z nebes. 

Při focení téměř nemohl stát, svědkové Jehovovi ho podepírali. Nemohl ukázat znetvořenou tvář a hrudník měl prostřelený a zjizvený a měl intubaci, takže se fotografie retušovala. Tento MELCHISEDEKŮV POSTOJ se zkříženými rukama znamená, že je připravený jít na smrt. Věděl, že je nevyléčitelný a hledal jak by prospěl ostatním v tomto stavu. Byl rozhodnutý nevzdát se a přijít na to ve své mysli, která mu vysílala různé obrazy a děje a slyšel hlasy, pravdu pravd, kterou chtěl pochopit a využít ve prospěch dobra.

V ETHERU nejprve prošel školením jak funguje naše realita, což trvá 3 roky studia a seznamování se s novými podmínkami k životu a s NEJVYŠŠÍM BOŽÍM ZÁKONEM, který zde vládne. Poté se začal školit na vojáka subplasmové armády ETHERU, kde brzy převzal velení a prováděl investigace v celosvětové psychotronické válce skrze L'MURTENETY a pomáhal ruské soukromé armádě sestavit antipsychotronickou ochranu RUSKÉ FEDERACE, která vyhnala fašisty jako první na světě absolutně a vypověděla i smlouvy na všechny jejich toxické výrobky, kterými zaplavovali záměrně ruský trh, aby mohli lépe skrze čipy a toxické látky v nich mučit tamější obyvatele, kteří v plasmové psychotronické válce utrpěi ztráty více jak 37 milionů žen a dětí. muži utrpěli ztráty jejich rodin a zubů, které jim fašisté psychotronickými pumami vystřelovali z úst. Ženy a děti jim zavraždili sufokací střev a protržením střeva psychotronickou pumou. Umírli ve statisících a Rusové o tom nesměli mluvit, neboť jim fašisté vyhrožovali atomovými výbuchy a spouštěli proti nim celosvětově štvavé kampaně, ve kterých je označovali soustavně za agresory, ačkoli Rusko nikdy vně země neválčilo z jeho popudu, vždy bylo napadeno nebo se konflikty konali u jeho hranic, kam soustřeďovalo svoji amádu pro svoji ochranu. V Rusku bylo rukou ABSOLUTNÍHO BOHA AUMJEHOVA HERMÉSE LÁVA HÁBA SOLÚTA AGAPE AILAVYOU  posláno psychotronickou popravou do pekla a gehenny několik milionů zločinců. Nyní zde funguje subplasmová ochrana, kterou se všechny bezpečnostní složky společnosti již několik let učí používat.

MELCHISEDEK LÁV se po vyhrané válce nad fašisty a popravě všech jejich psychotronických zbraní nyní uchyluje do ústraní a bude si regenerovat svůj zdravotní stav. I v ETHERU mohou mít lidé úraz. Jeho úřad nyní přebírá rodák z Pardubic Čeněk Honsa, který byl umučen v roce 1992 halucinačními psychotronickými stavy, které mu nechal sesílat Zdeněk Svoboda, jeho spolužák z gymnázia, kterého považoval za přítele a on mu ukradl jeho programátorské nápady a aby je mohl použít bez jeho vědomím nechal ho umučit. Postavil si na jeho ukradených nápadech kariéru a aktivě se účastnil psychotronické války jako likvidátor lidí vysoké české šlechtické genetiky. Zdeněk Svoboda již byl popraven jeho rukou, vykonal na něm vendetu a seslal mu psychotronický program, který ho odebere do gehenny.