ZÁKON O KOČKÁCH  

Panacejský Tribulát

TRINITY MELCHISEDEK

ZÁKON OHLEDNĚ CHOVU KOČEK V BYTOVÝCH JEDNOTKÁCH

JAKO DOMÁCÍHO MAZLÍČKA DO BYTU POVOLUJEME KOČKU, KTERÁ JE TAKÉ VENČENÁ ALESPOŇ 1 TÝDNĚ NA VODÍTKU V MÍSTECH, KDE NEMŮŽE BÝT STRAŠENA NEBO LOVENA PSY. 

KOČKA MUSÍ MÍT DOMA NEUSTÁLE ČISTOU TOALETU. JAK JE V NÍ VÝKAL, NEDIVTE SE, KDYŽ TOALETU JIŽ NEPOUŽIJE A JDE JINAM. NESMÍTE SE NA NI ZLOBIT, ZLOBTE SE NA SEBE.

KOČKA POTŘEBUJE V BYTĚ ŠKRABADLO, JINAK ŠKRÁBE NÁBYTEK. KOČKA POTŘEBUJE PELÍŠKY, KTERÉ JÍ DEJTE TAM, KDE SI LEHÁ. MUSÍ SE JÍ LÍBIT, JINAK DO NĚJ NECHODÍ. KOČKA SE RÁDA SCHOVÁVÁ DO KRABICE, POKUD SE JÍ NELÍBÍ, TAK DO NÍ ČŮRÁ.

KOČIČKY MUSÍ BÝT ČASTO MAZLENÉ, POTŘEBUJÍ MASÁŽE KOŽÍŠKU. NEMAZLETE OCAS.

POTŘEBUJÍ KONTROLU PARAZITŮ, MĚLI BY SE ODČERVOVAT JEDNOU ZA ROK. POKUD JE ZAHRADA, MUSÍ SE KONTROLOVAT KLÍŠŤATA A IHNED SE VYNDÁVAT. KLÍŠTĚ SE ROZBIJE A SPÁLÍ OHNĚM VENKU NEBO SE DÁVÁ DO TOALETY. 

KOČKA MUSÍ MÍT PŘÍSTUP DO VĚTŠINY BYTU, ABY SE CÍTILA DOMA. MUSÍ MÍT HRAČKY. MUSÍ MÍT PŘÍSTUP NA GAUČ A KŘESLA I POSTEL V OBÝVÁKU, POKUD JE. RÁDA SPÍ S PÁNÍČKEM V POSTELI.

KOČKA MUSÍ MÍT PŘÍSTUP NAHORU NA NÝBYTEK. 

KOČKY BY NEMĚLY LÉZT NA KUCHYŇSKOU LINKU A NA STOLY. 

HLÍDEJTE SI BOTY, ČŮRAJÍ DO NICH, POKUD JSOU NESPOKOJENÉ S OMEZENÝM ŽIVOTNÍM PROSTOREM NEBO SE ŠPINAVOU TOALETOU ČI MAJÍ HLAD NEBO JE JICH V BYTĚ HODNĚ. 

POVOLUJEME DVĚ KOČKY NA BYT MAXIMÁLNĚ NEBO PSA A KOČKU VYCHOVÁVANÉ SPOLEČNĚ OD MALIČKA. 

KOČKY MUSÍ JÍST MINIMÁLNĚ 2X DENNĚ A ZE STOLU S RODINOU. MUSÍ MÍT PESTROU STRAVU VČETNĚ JOGURTU, TVAROHU, PŘÍLOH KROMĚ BRAMBOR, MUSÍ MÍT 2X TÝDNĚ MLETÉ SYROVÉ HOVĚZÍ NA PROČIŠTĚNÍ TRÁVÍCÍHO TRAKTU, MUSÍ MÍT V JÍDLE ZELENINU NADROBNO, MUSÍ MÍT DENNĚ ČISTOU VODU A V NÍ KAMÍNKY NEBO MUŠLIČKY. MOHOU MÍT I SLADKÉ KROMĚ ČOKOLÁDY. TU NESMÍ.

MUSÍ SE S NIMI ZACHÁZET JAKO SE ČLENY RODINY, NESMÍ SE TRESTAT BITÍM ANI KŘIKEM. 

NESMÍ SE OČKOVAT. 

KOČIČKY TELEPATICKY KOMUNIKUJÍ OD JEJICH PRVNÍCH NAROZENIN, POKUD VÍTE JAK. 

KOČIČKA MÁ PRÁVO NA HRAČKY, NA MAŠLIČKU, NA MYŠIČKU A NA KAMARÁDA, SE KTERÝM SE VÍDÁ. 

KOČIČKY V AUTĚ PŘEVÁŽÍME V DOSTATEČNĚ VELKÉ PŘEPRAVCE, ZE KTERÉ VIDÍ VEN A NEJSOU STÍSNĚNÉ A MÁME JE U SEBE A MLUVÍME NA NĚ, ABY SE NEBÁLI.

KOČKY I KOCOUŘI SE KASTRUJÍ PO PRVNÍM MROUKÁNÍ, KTERÉ SE NECHÁ PROBĚHNOUT AŽ DO KONCE.

©