ZÁKON ABSOLUTNÍHO NENÁSILÍ

Aumperesního Panacejského Tribulátu

TRINITY MELCHISEDEK

ZÁKON O ABSOLUTNÍM NENÁSILÍ NA MATCE ZEMI BOHEMII A JEJÍM VŠEHOBYTÍ

ABSOLUTNÍ ZÁKAZ TOXICKÝCH PESTICIDŮ. 

HLODAVCI SE LOVÍ DO PASTÍ, KDE MAJÍ GRANULE S CANNABISOU.

ABSOLUTNÍ ZÁKAZ TOXICKÝCH HERBICIDŮ. 

PLEVEL SE VYTRHÁVÁ RUČNĚ, NECHÁ SE USCHNOUT A POUŽÍVÁ SE CELÝ, DRCENÝ NEBO NASEKANÝ JAKO HNOJIVO ZPĚT DO PŮDY TAM, KDE BYL VYTRŽEN NEBO JINDE. NESPALUJE SE. V PŮDĚ ROSTE TEN PLEVEL, KTERÝ PŮDO POTŘEBUJE PRO SVOJE PROČIŠTĚNÍ A PRO ALKALIZACI. V PŘÍPADĚ NEKVALITNÍ PŮDY, ZAPLEVELÍME PAMPELIŠKOU IDEÁLNĚ NEBO JINÝM PLEVELEM A ZAORÁME NEBO ZRYJEME A SEJEME PLEVEL JEŠTĚ JEDNOU NA ZIMU A PONECHÁVÁME PŘES ZIMU PŘEMRZNOUT. NA JAŘE ZAORÁME ČI ZRYJEME.

ABSOLUTNÍ ZÁKAZ TOXICKÝCH INSEKTICIDŮ. 

HMYZ SE ODSTRAŇUJE POUZE FYZICKY. ZAMEZUJE SE MU V PŘÍSTUPU 

K POTRAVINÁM A JEHO JINÝM POCHUTINÁM. HMYZ NEJLÉPE OD DOMU ODPUDÍ AROMATICKÉ BYLINY V KVĚTINÁČÍCH A SUŠENÉ A V PYTLÍČKU VE SKŘÍNÍCH A VŠUDE V DOMÁCNOSTI. POŘIĎTE SI SÍTĚ.

ABSOLUTNÍ ZÁKAZ REPRESÍVNÍCH FAULFREKVENCÍ.

https://www.zakazanekomodity.cz/faulplasmove-generatory/

ABSOLUTNÍ ZÁKAZ STŘELBY NA LOVNOU. 

VŠECHNA ZVÍŘATA, KTERÁ LZE NAKRMIT, SE POSÍLAJÍ NA NEBESA NA CANNABISE. VŠICHNI PTÁCI SE REGULUJÍ NA POPULACI SBĚREM VAJEC A LOVEM DO PASTÍ, KDE MAJÍ HOJNOST GRANULOVANÉ CANNABISY.

ABSOLUTNÍ ZÁKAZ POSÍLAT CHOVNÁ ZVÍŘATA NA NEBESA JINAK NEŽ CANNABISOU. 

ABSOLUTNÍ ZÁKAZ CHOVAT ZVÍŘATA V KLECÍCH 

NEBO MALÝCH KOTCÍCH, TERÁRIÍCH, AKVÁRIÍCH, MALÝCH KURNÍCÍCH NEBO JINÝCH PŘÍBYTCÍCH, ZE KTERÝCH NENÍ VOLNÝ POHYB VEN DENNĚ PO DOBU MINIMÁLNĚ 12 HODIN. MINIMÁLNÍ PROSTOR, NA KTERÉM MŮŽE BÝT ZVÍŘE ZAVŘENÉ MUSÍ BÝT VŽDY 100X VĚTŠÍ, NEŽ JE VELIKOST ZVÍŘETE A MUSÍ MÍT VYSOKÝ STROP. MUSÍ MÍT PROSTOR SI LEHNOUT A DOJÍT SE NAPÍT A NAJÍST A DOJÍT SI NA TOALETU. ZVÍŘAT JE ZDE TOLIK, ABY SE NEPRALA O ŽIVOTNÍ PROSTOR, NEBYLA ŠPINAVÁ. ZVÍŘE MÁ PRÁVO NA VODU NA UMÝVÁNÍ. MÁ PRÁVO NA STÍN. MÁ PRÁVO NEBÝT RUŠENO A STRAŠENO VE SVÉM VÝBĚHU. ZVÍŘATA NESMÍ BÝT UVÁZANÁ KROMĚ ČIŠTĚNÍ NEBO LÉKAŘSKÉ PROHLÍDKY. MÍSTO PŘÍBYTKU SE MUSÍ DENNĚ ČISTIT A MUSÍ MÍT PODESTÝLKU NEBO MATERIÁL NA PŘÍBYTEK, KTERÝ SI KONKRÉTNÍ ZVÍŘE STAVÍ. PŘESNÉ POŽADAVKY PRO JEDNOTLIVÁ ZVÍŘATA VYDÁME POZDĚJI.

Pokračování příště.

©