STÁTNÍ INKARNAČNÍ REKURÁT

soudních a kriminalistických precedensů

STÁTNÍ DOHLED NA PŘÍPADY OBĚTÍ ZLOČINŮ, KTERÝM DOSUD OCHRANNÉ SLOŽKY STÁTU NEPOMÁHALY.

STÁTNÍ INKARNAČNÍ REKURÁT

je státní dohled z říše ETHER i POZEMSKÁ

nad soudně kriminalistickým případem, jeho řešením skrze bystrozrakou spravedlnost, jeho absolutní rozuzlení, absolutní nápravou škod až do úplného pocitového a majetkového vyrovnání mezi obětí a zločinci.

STÁTNÍ REKURÁT se ustanovuje ABSOLUTNÍ BOŽÍ SPRAVEDLNOSTÍ V ETHERU V NEJSVATĚJŠÍ ZE SVATÝCH nad případem, který je ABSOLUTNĚ PRECEDENTNÍM a bez jeho vyřešení se stát nemůže hýbat ze zločinů směrem k ABSOLUTNÍ NIRVÁNĚ.

Státní rekurát se uděluje i v případě, že je třeba napravit některé výroky, napravit pověst a identitu, neboť došlo k rozsáhlé veřejné mediální defamaci jména a práce zločinným způsobem falešným svědectvím a je nutné všechno uvést do pravdy pravd.

PŘEPOKLADEM STÁTNÍHO INKARNAČNÍHO REKURÁTU JSOU PÍSEMNÉ A ÚSTNÍ ŽALOBY OBĚTI ZLOČINŮ, KTERÉ POZEMSKÁ SPRAVEDLNOST NEUMĚLA, NECHTĚL A NEBO NEMOHLA ŘEŠIT A OBĚŤ JE VÝZNAMNOU OSOBNOSTÍ MATRIXU, KTEROU JE TŘEBA PRO JEJÍ SOUČASNÉ A BUDOUCÍ POSLÁNÍ ZACHRÁNIT 

V TĚLE FYZICKÉM.

REKURÁTNÍ ŽALOBY INKARNAČNÍHO SOUDU ETHER 

PRO SOUD NEJVYŠŠÍ POZEMSKÝ INKARNAČNÍ

Číslo jednací všech žalob odevzdaných na soud Krajský se dozvíte řádným čtením celého případu na INKARNAČNÍM REKURÁTNÍM WEBU oběti zločinů, které stát nedořešil řádně a je absolutně povinován se jimi zabývat na prvním místě NEJVYŠŠÍM SOUDEM ČESKÉ REPUBLIKY.

POZOR PRO VŠECHNY KONZUMENTY ALOE VERA: NESMÍ SE BRÁT BEZ SORBENTU, PROTOŽE MASÍVNĚ VYPLAVUJE DO KRVE TOXICKÉ TĚŽKÉ KOVY A TY SE POTŘEBUJÍ V TRÁVÍCÍM TRAKTU NAVÁZAT NA SORBENT. POUŽIJTE CHLORELLU PYRENOIDOSU, KTEROU VYZKOUŠEJTE ZDA VÁM NEDĚLÁ NĚJAKÉ OBTÍŽE V TRÁVENÍ, KTERÉ BYSTE NESNESLI. NESMÍ DĚLAT KŘEČE.

Jinak mimochodem pokud hodně pijete vodu a pijete šťávy zeleninové či ovocné freshe, tak se kapiláry také uvolňují, ale ne tak masovně jako u aloe, neb se z něj děsí a poští všechno ven ze sebe, co zadržovaly v sufokované cévě. toxické kovy jsme měli proto, že nám psychotronická šikana masírovala játra lží a podvodem, ze kterého jsem byli naštvaní a hněvali jsme se vskrytu neb nešlo nadávat na všecko všude.

Nechci potravinové doplňky z celého světa. Chci naše a pár dovezených surovin z celého světa, z každé země to nejzajímavější, neboť jsme nejmetropolitnější druh světa. Češi mají nárok na rozmanitost zemskou a ne masově, ale individuálně. potřebujeme hodně malých firem na něco a jednotnou dopravu z jedné země svoz do země naší, ekonomizace dopravy.

MOJE STANOVISKO MATRONY SVAROHAUM DIKTOVANÉ ABSOLUTNÍM BOHEM HÁBEM SOLÚTEM AGAPE AILAVYOU.

Pijte to vychlazené a maximálně 30ml denně a s chlorellou pyrenoidosou 2x12x 200mg denně, pokud to vaše trávení snese. nesmí dělt průjem nebo zácpu úpornou, museli byste po tabletě denně.

Většina lidí bude mít zácpu, což řešte projímadlem Forlax. Průjem řešte probiotiky a zeolitem. Pokud nemáte peníze na doplňky stravy, jezte bílé jogurty a modlete se o odsufokaci a vyčistěte vztahy. ostatní taky, nebo vás to zabije. Vyčistěte si vztah k ABSOLUTNÍM BOHŮM. To vám radím JÁ. KK.

ZAČNĚTE SI PĚSTOVAT JÍDLO A NEBAGRUJTE, SPOLEČNOST PŘEŽIJE JENOM CELÁ PŘIROZENĚ. PSYCHOTRONICKÉ VYVRAŽĎOVÁNÍ JE ZKÁZA LIDSTVA APOKALYPSOU, POKUD BY SE NÁROD NEPROBRAL POŘÁDNĚ UŽ Z JEDOVÁNÍ VĚCÍ VŠUDE POD SEBOU I V SOBĚ A KOLEM SEBE.

NECAJDETE, NENÍ ROPA. NAJDĚTE SI RYCHLE ZAMĚSTNÁNÍ DOMA U KOMPU A TVORBY. RUČNÍ PRÁCE POJEDOU, ŠITÍ, JAZYK MOC NE, NEBUDEME CESTOVAT, JENOM SI DOPISOVAT MAXIMÁLNĚ A ČÍST A SLEDOVAT FILMY, TAKŽE JAZYKA POJEDOU A TO VELMI, INVESTUJTE DO VZDĚLÁNÍ, LIDÉ BUDOU POTŘEBOVAT MEZINÁRODNÍ UČITELE ANGLICKÉHO JAZYKA. PŘIVEĎTE JE NA NAŠ EÚZEMÍ, STÁT JE ZAPLATÍ. DOBRÉ PEDAGOGY Z FAKULT, MLADÉ NADŠENCE DO ZDRAVÍ A PEDAGOGIKY.

NEOTĚHOTNĚTE DĚTMI A NEŠUKEJTE, JE TO JEDOVATÉ TEĎKA. UBÝVÁ TÍM SÍLA ŽIVOTNÍ. NEUMÍME TO SPRÁVNĚ.

URČUJEME TRENDY POSTUPNĚ, KROK ZA KROKEM 200 LET + 800 LET. POTOM ODCHÁZÍME NA REGULUS DOKONČIT TO, CO JSME ZAČALI TAM. VRACÍME SE DOMŮ. UŽ SPOLU UMÍME ŽÍT V LÁSCE BOŽÍ.