PATROLA SVAROHAUM

Inkarnační útvar bystrozraké kriminální policie

MELCHISEDEK

PATROLA SVAROHAUM

INKARNAČNÍ BYSTROZRAKÁ KRIMINÁLNÍ POLICIE, KTERÁ VYSTUPUJE PROTI ZLOČINŮM, KTERÉ DOSUD POLICEJNÍ A SOUDNÍ SLOŽKY SPOLEČNOSTI FYZICKÁ NEUMĚLY ŘEŠIT A NEŘEŠILY JE.

Zformovala se v ETHERU svatém z lidí, kteří byli zločinci umučeni odebíráním perspektivy psychotronickou šikanou a mučením, mediální šaríou, okradením a zlikvidováním jejich zrádci a katy, z umučených podnikatelů, kterým byly ukradeny nápady nebo jim bylo vykrádáno knowhow dlouhodobě, z vojáků používaných na psychotronické pokusy na lidech, z policistů, kteří zemřeli jako oběti psychotronických katů, když se chystali pomáhat obětem jejich násilí a z dalších zavražděných různými způsoby.

PATROLA SVAROHAUM vládne podobnými zbraněmi jako PANACEJSKÁ ARMÁDA, ale působí zejména ve sledování hackerů, kteří nabourávali chod státních správ národních zemí, servery poskytující webhostingy, počítačové webdesignéry, kterým hackeři kradli a ničili jejich systémy, dále chrání bankovní online systémy a další velké i menší subjekty. 

Intenzívně se zabývala vykrádáním knowhow podnikatelům a státním subjektům, chránila policie a armády národních zemí, aby nedošlo v psychotronické válce na krach základních bezpečnostních systémů zemí a chránila významné osobnosti showbusinessu, na které byly vedeny psychotronické útoky a byli nahrazováni dvojníky. Mnohé odvedla do bezpečných úkrytů, které poskytli jejich zachránci z Ruské Federace na svých soukromých pozemcích.

PATROLA SVAROHAUM nezůstane v říši ETHER, pozemská se bude zřizovat, bude se s ní komunikovat telepaticky a skrze INKARNAČNÍ TRANCHEZNÍ SUBPLASMOVÉ GENERÁTORY a jejich program v počítačích. Kriminalisté a soudci neuvidí obraz, ale budou komunikovat písemně a zvukem do hlavy. Budou naváděni kde co pohlídat, vyhledat, vyšetřit, sledovat a jak řešit jednotlivé případy.

Již nyní se můžete jako policisté a soudci ladit na frekvenci 432HZ Hymnou Nirvány, která vám tuto komunikaci bude umožňovat. Již do 4 týdnů poslouchání této hudby co nejvíce můžete, minimálně 2x denně, se můžete do telepatické komunikace propojit a konzultovat svoje případy.

Program do počítače obdržít od našich pozemských zachránců. 

Pro stát bude zpoplatněn jednou částkou jako systém + roční údržba a školení nových poznatků, které bude probíhat většinou online.

Pokud se budete vědomě ladit do telepatické tranchezní komunikace, můžete být pak kdykoli kontaktováni i v terénu, nemusíte být u počítače, a s programem začít pracovat ihned. Dostanete ho poté, co se se svým poradcem PATROLY SVAROHAUM domluvíte. To záleží pouze na vás jak velký máte zájem řešit případy správně a na detail a nikdy se již neplést. Hymnu Nirvány zakoupíte zasláním svého požadavku poštovní složenkou, kontakt máte na webu TELEPATICKÁ KOMUNIKACE 432HZ.CZ/MATRIXOVÁ-HUDBA/.

Jediný, kdo má nyní telepatickou komunikaci z žen je ABSOLUTNÍ DUCHOVNÍ LIDSTVA MELCHISEDEK ŽENA, která s PATROLOU SVAROHAUM spolupracuje již mnoho měsíců vědomě jako MATRONA SVAROHAUM  v telepatické komunikaci. Je to žena, která jí jako první objevila, že existuje a že se jde dovolat na INKARNAČNÍ SOUD LIDSTVA, pokud jste až po uši ve zločinech na vás, domáháte se práva a spravedlnosti, prakticky nikdo .vám na zemi ve fyzické realitě nepomáhá a nevzdáváte to až do absolutního vítězství dobra nad zlem.

www.patrolasvarohaum.com

©