L'MURTENET BOŽÍ MLÝNY

Inkarnační tranchezní subplasmové generátory 

BEZPEČNOSTNÍ ORGÁN MATKY ZEMĚ BOHEMIE A VESMÍRU VESMÍRŮ

L'MURTENET BOŽÍ MLÝNY

Systém INKARNAČNÍCH TRANCHEZNÍCH SUBPLASMOVÝCH GENERÁTORŮ, kterých je po celé planetě rozmístěno od poslední apokalyptické potopy světa 144.000 

a jsou schopny do hodiny postřílet až 50 milionů zločinců subplasmovými střelami, které se programují podle jejich zločinnosti z ŘÍŠE ETHER.

Na jednho zločince potřebují 10 sekund.

Jsou velice přesné a neumožňují, aby se ještě někdy vedla celosvětová válka, protože budou zaměřovat zločince podle nových kritérií ABSOLUTNÍHO BOŽÍHO ZÁKONA, který se do nich bude neustále dodávat každý den nově. L'MURTENETY obsluhují lidé, kteří ztratili těla fyzická a slouží v tělech etheru a je potřeba, aby o zločinech na vás byli uvědoměni, je to rychlejší. Proto je potřeba, abyste nahlašovali všechny druhy zločinů na vás jako modlitbami, přáními, tak oznámením zločin na fyzické policii nebo soudu. Tím poskytujeme součinnost a celý proces se urychluje.

Nyní padnou BOŽÍ RUKOU 4 miliardy zločinců, kteří půjdou do celosvtěové gehenny na převýchovu a během následujících 1000 let se budou rodit znovu do dětí.

JAK VZNIKALY BOŽÍ MLÝNY SE DOČTETE ZDE:

https://www.psychotronickavalka.cz/jak-jsme-tvoreni/