INKARNAČNÍ PRAVIDLA PRO SOUDCE, POLICISTY A VLÁDU, ÚŘEDNICTVO A VEŘEJNOST

Jak posuzovat věci, aby to bylo správně.

ABSOLUTNÍ NIRVÁNSKÝ BOŽÍ ZÁKON, PRÁVO A SPRAVEDLNOST

INKARNAČNÍ 

NIRVÁNSKÁ PRAVIDLA

AILAVYOU


JED MÁ ŠKODLIVÉ ÚČINKY NA ORGANISMUS I V MINIMÁLNÍM MNOŽSTVÍ. 

TAK JEJ POZNÁŠ. VŠECHNO, CO MÁ NEGATIVNÍ ÚČINKY NA ORGANISMUS, ABSOLUTNĚ ZAKAZUJEME.

ABSOLUTNĚ ZAKAZUJEME JAKÉKOLI LÉKY, KTERÉ POVAŽUJEME ZA LÉKOJEDY, NEBOŤ MAJÍ I V MINIMÁLÍM MNOŽSTVÍ NEBEZPEČNÉ TOXICKÉ NEGATIVNÍ ÚČINKY NA ORGANISMUS, VŠECHNY JSOU ČIPOVANÉ A VŠECHNY NELÉČÍ SPRÁVNĚ.

VEDOU DO HROBU. 

UVĚDOMUJEME VÁS, ŽE JINAK TO JDE.
JSME DLOUHOVĚKÝ DRUH A PŘÍČINOU PŘEDČASNÉ SMRTI BYLA TAJNÁ NELEGÁLNÍ FAŠISTICKÁ PSYCHOTRONICKÁ ŠIKANA A MUČENÍ A POPRAVY, VADNÉ CHOVÁNÍ OBECNĚ KE STVOŘENÍ BOŽÍMU A VADNÝ VÝKLAD TOHO JAK FUNGUJE LIDSKÉ TĚLO A JAK JEJ SPRÁVNĚ LÉČIT OPRAVDU.

JAKÉ LÉKY MŮŽETE POUŽÍVAT, BUDEME SCHVALOVAT MY OSOBNĚ, A MEZITÍM POKUD POUŽIJETE JAKÝKOLI LÉKOJED S NEGATIVNÍM ÚČINKEM, UVĚDOMUJEME VÁS, ŽE SE ZABÍJÍTE. KDO BY LÉKOJED NABÍZEL A PODÁVAL KOMUKOLI DÁLE, PORUŠUJE HIPPOKRATOVU PŘÍSAHU A BYL BY POVAŽOVÁN ZA ZLOČINCE. KDO BY POUŽIL LÉKOJED PROTI VŮLI KOHOKOLI, BYL BY POVAŽOVÁN ZA RODOKAZNÉHO A BYL BY PSYCHOTRONICKY POPRAVEN A ZTRATIL BY PRÁVA K MATCE ZEMI BOHEMII.

NA TRHU NENÍ ANI JEDINÝ LÉKOJED, KTERÝ BY LÉČIL OPRAVDU, VŠECHNY JSOU VADNÉ A VŠECHNY JSOU OČIPOVANÉ ZA ÚČELEM ZNEUŽITÍ PSYCHOTONICKÝMI ZBRANĚMI.

ABSOLUTNĚ ZAKAZUJEME STÁTU ČESKÁ REPUBLIKA NADÁLE NAKUPOVAT JAKÉKOLI LÉKOJEDY A PROPLÁCET JE ZE ZDRAVOTNÍHO POJIŠTĚNÍ OBYVATELSTVU. 

ABSOLUTNĚ VŠECHNY LÉKOJEDY, KTERÉ JSOU DODÁVÁNY NA TRH ČESKÝ, BYLY DODÁNY S ÚMYSLEM GENOCIDY NÁRODA ČESKÉHO A JSOU VADNÉ. 

BYLY DO NICH ZÁMĚRNĚ V POSLEDNÍ DOBĚ TAJNĚ PŘIDÁNY JEDY A DO NĚKTERÝCH V MALÉM ŘEDĚNÍ VÝKALY, COŽ PSYCHOTRONICKÁ MAFIE ZNEUŽÍVALA V PSYCHOTRONICKÉ VÁLCE, ABY MOHLA VÍCE ŠIKANOVAT A MUČIT NAŠE OBYVATELE.

NĚKTEŘÍ VÝROBCI BYLI PSYCHOTRONICKY MUČENI, ABY JEDY DO SVÝCH PRODUKTŮ PŘIDÁVALI A MLČÍ ZE STRACHU, ABY NEBYLI DÁLE MUČENI. JINÍ JE PRODÁVALI VĚDOMĚ DOBROVOLNĚ, TI BUDOU SOUZENI. NĚKTERÉ PRODUKTY BYLY TAJNĚ FAULPLASMOVÁNY A JSOU FREKVENČNĚ ZKAŽENÉ A NEZDRAVÉ.

VE VŠECH LÉKOJEDECH JSOU Z HLEDISKA JEJICH PŮVODCŮ "NESMRTELNÉ" RAKOVINOVÉ BUŇKY HeLa PLUS, KTERÉ JSOU RADIOAKTIVNÍ, ZPŮSOBUJÍ RAKOVINU A PORUCHY IMUNITY V RŮZNÝCH ČÁSTECH TĚLA, A JSOU PRUDCE JEDOVATÉ.

NEBOJTE SE NEBRAT LÉKOJEDY. 

KDO MÁ ODEJÍT NA NEBESA, TEN ZEMŘE, JEHO HŘÍCHY SE NAHROMADILY TAK, ŽE ZTRÁCÍ TĚLO A 

V ŘÍŠI ETHER JE RÁJ ABSOLUTNÍ, 

TEDY PŘIROZENÝ ODCHOD NA NEBESA NENÍ TRAGÉDIE

TRAGÉDIÍ BY BYLO SETRVÁVAT ZDE NA ZEMI ZÁVISLÝ NA STÁTU ZE SOCIÁLNÍCH A ZDRAVOTNÍCH DÁVEK, COŽ BY STÁT VEDLO CU GRUNT A KUMULOVALO BY TO STÁTU I VÁM DLUH A HŘÍCH.

JAKÉKOLI STARÉ PŘÍPADY, KDY BY ČESKOU REPUBLIKU NĚKDO ŽALOVAL O PENÍZE Z DŮVODŮ NĚJAKÝCH TAHANIC OHLEDNĚ LÉKOJEDŮ, UKONČUJEME NAVŽDY VĚČNĚ, A STÁT ČESKÁ REPUBIKA NENÍ NIKOMU POVINOVÁN COKOLI VYPLÁCET. 

ZEJMÉNA PAK UKONČUJEME VYLHANOU AFÉRU DIAG HUMAN, KDY BYLA DO ČESKÉ REPUBLIKY DODÁVÁNA KONTAMINOVANÁ A ČIPOVANÁ KREV ZA ÚČELEM VYVRAŽĎOVÁNÍ A  MUČENÍ NÁRODA ČESKÉHO, MINISTR BOJAR MĚL PRAVDU PRAVD. RZHODL SPRÁVNĚ A TÍMTO JEJ NAVŽDY VŠČNĚ OČIŠŤUJEME A ČESKOU REPUBLIKU TAKÉ. DIAG HUMAN MÁ POVINNOST ZAPLTIT VŠECHNY SOUDNÍ A DALŠÍ VÝLOHY ZA VYMÁHÁNÍ POKUTY.

ABSOLUTNĚ ZAKAZUJEME VŠECHNY POTRAVINOVÉ DOPLŇKY, KTERÉ BYLY FAŠISTICKY NAPADENÉ JEDOVATÝMI INGREDIENCEMI, JEJICHŽ SEZNAM POSTUPNĚ JAK POSTUPUJE NAŠE INVESTIGACE UVÁDÍME NA WEBOVÝCH STRÁNKÁCH:

www.zakazanekomodity.cz

OBZVLÁŠTĚ POZOR NA PRODUKT KETODIETA, KTERÝ JE FAŠISTICKY UPRAVENÝ, ABY ZPŮSOBOVAL MUČIVÉ POTÍŽE TRÁVÍCÍHO TRAKTU JEHO OBĚTÍ VČETNĚ CUKROVKY TYPU I A SUFOKACÍ SLINIVKY BŘISNÍ, JATER A STŘEVA.

UVĚDOMTE SE VŠICHNI NA VŠECH ÚŘADECH STÁTU ČESKÁ REPUBLIKA O CELOSVĚTOVÉ PSYCHOTRONICKÉ VÁLCE.

www.psychotronickavalka.cz

Pokračování příště.

©