INKARNAČNÍ PRAVIDLA PRO SOUDCE, POLICISTY A VLÁDU, ÚŘEDNICTVO A VEŘEJNOST

Jak posuzovat věci, aby to bylo správně.

ABSOLUTNÍ NIRVÁNSKÝ BOŽÍ ZÁKON, PRÁVO A SPRAVEDLNOST

©

INKARNAČNÍ 

NIRVÁNSKÁ PRAVIDLA

AUM AUMJEHOVA AUM


JED MÁ ŠKODLIVÉ ÚČINKY NA ORGANISMUS I V MINIMÁLNÍM MNOŽSTVÍ. 

TAK JEJ POZNÁŠ. VŠECHNO, CO MÁ NEGATIVNÍ ÚČINKY NA ORGANISMUS, ABSOLUTNĚ ZAKAZUJEME.

ABSOLUTNĚ ZAKAZUJEME JAKÉKOLI SOUČASNÉ PSYCHOTRONICKÉ LÉKOJEDY, KTERÉ POVAŽUJEME ZA LÉKOJEDY A NE LÉKY A MUSÍ SE PROVĚŘIT NA SVŮJ OBSAH, NEBOŤ VĚTŠINOU MAJÍ I V MALÉM MNOŽSTVÍ NEBEZPEČNÉ TOXICKÉ NEGATIVNÍ ÚČINKY NA ORGANISMUS, VŠECHNY JSOU ČIPOVANÉ A VŠECHNY NELÉČÍ SPRÁVNĚ.

BYLY URČENY K PSYCHOTRONICKÝM POPRAVÁM, NE K LÉČBĚ.

VEDOU DO HROBU. 

UVĚDOMUJEME VÁS, ŽE JINAK TO JDE, NEŽ JE PŘESTAT POUŽÍVAT.
JSME DLOUHOVĚKÝ DRUH A PŘÍČINOU PŘEDČASNÉ SMRTI BYLA TAJNÁ NELEGÁLNÍ FAŠISTICKÁ PSYCHOTRONICKÁ ŠIKANA A MUČENÍ A POPRAVY, VADNÉ CHOVÁNÍ OBECNĚ KE STVOŘENÍ BOŽÍMU A VADNÝ VÝKLAD TOHO JAK FUNGUJE LIDSKÉ TĚLO A JAK JEJ SPRÁVNĚ LÉČIT OPRAVDU.

Nemůžeme být krátkověcí a zachovat život na planetě Zemi BOHEMII, neboť krátkověké lidstvo je pitomé a neumí nic téměř udělat správně a dále se kazí na morálce a úsudku. Kazí se intuice a správné instinkty celého kolektivu.

Když slepý slepého vede, oba spadnou do jámy.

JAKÉ LÉKY SE MOHOU POUŽÍVAT, BUDEME SCHVALOVAT MY OSOBNĚ, 

A MEZITÍM POKUD SCHVÁLÍTE, VYROBÍTE, NABÍDNETE, PRODÁTE ČI POUŽIJETE NEBO VNUTÍTE DOKONCE JAKÝKOLI LÉKOJED S NEGATIVNÍM ÚČINKEM, UVĚDOMUJEME VÁS, ŽE SE ZABÍJÍTE. KDO BY LÉKOJED NABÍZEL A PODÁVAL KOMUKOLI DÁLE, PORUŠUJE HIPPOKRATOVU PŘÍSAHU A BYL BY POVAŽOVÁN ZA ZLOČINCE. 

KDO BY POUŽIL LÉKOJED PROTI VŮLI KOHOKOLI, BYL BY POVAŽOVÁN ZA RODOKAZNÉHO A BYL BY PSYCHOTRONICKY POPRAVEN A ZTRATIL BY PRÁVA K MATCE ZEMI BOHEMII.

KDO ZE SOUDCŮ BY NECHRÁNIL OBĚŤ, KTERÉ JE NUCEN LÉKOJED, BYL BY SHLEDÁN RODOKAZNÝM A STÁTOKOAZNÝM A ZA TO JE GEHENNA V BOŽÍCH MLÝNECH.

NA TRHU NENÍ ANI JEDINÝ LÉKOJED, KTERÝ BY LÉČIL OPRAVDU, VŠECHNY JSOU VADNÉ A TÉMĚŘ VŠECHNY JSOU OČIPOVANÉ ZA ÚČELEM ZNEUŽITÍ PSYCHOTONICKÝMI ZBRANĚMI.

ABSOLUTNĚ ZAKAZUJEME STÁTU ČESKÁ REPUBLIKA NADÁLE NAKUPOVAT JAKÉKOLI LÉKOJEDY A PROPLÁCET JE ZE ZDRAVOTNÍHO POJIŠTĚNÍ OBYVATELSTVU. 

ABSOLUTNĚ VŠECHNY LÉKOJEDY, KTERÉ JSOU DODÁVÁNY NA TRH ČESKÝ, BYLY DODÁNY S ÚMYSLEM GENOCIDY NÁRODA ČESKÉHO A JSOU VADNÉ. 

OBSAHUJÍ JEDY NEPOKRYTĚ, SEZNAM NEGATIVNÍCH ÚČINKŮ HOVOŘÍ ZA VŠE, FAŠISTÉ SE NETAJILI TÍM, CO MOHLI SKRZE LÉKOJEDY DĚLAT LIDEM, COŽ PSYCHOTRONICKÁ MAFIE ZNEUŽÍVALA V PSYCHOTRONICKÉ VÁLCE, ABY MOHLA VÍCE ŠIKANOVAT A MUČIT NAŠE OBYVATELE.

BRALI JSTE LÉKOJEDY VĚDOMĚ 

S TÍM, ŽE MOHOU ŠKODIT A PRO TAKOVÉ BLÁZNY, CO SE VĚDOMĚ SAMI ZABÍJEJÍ, NEMÁME ZDRAVOTNÍ POJIŠTĚNÍ.

NĚKTEŘÍ VÝROBCI BYLI PSYCHOTRONICKY MUČENI, ABY JEDY DO SVÝCH PRODUKTŮ PŘIDÁVALI A MLČÍ ZE STRACHU, ABY NEBYLI DÁLE MUČENI. 

JINÍ JE PRODÁVALI VĚDOMĚ DOBROVOLNĚ, TI JSOU SOUZENI. 

NĚKTERÉ PRODUKTY BYLY TAJNĚ FAULPLASMOVÁNY A JSOU FREKVENČNĚ ZKAŽENÉ A NEZDRAVÉ.

VE VŠECH LÉKOJEDECH PRAKTICKY JSOU 

Z HLEDISKA JEJICH PŮVODCŮ "NESMRTELNÉ" RAKOVINOVÉ BUŇKY HeLa PLUS, KTERÉ JSOU RADIOAKTIVNÍ, ZPŮSOBUJÍ RAKOVINU A PORUCHY IMUNITY V RŮZNÝCH ČÁSTECH TĚLA, A JSOU PRUDCE JEDOVATÉ.

NEBOJTE SE NEBRAT LÉKOJEDY. 

NEBOJTE SE NEOTRAVOVAT SE VÍCE.

Jedem se nelze 

vyléčit ani léčit.

KDO MÁ ODEJÍT NA NEBESA, TEN ZEMŘE, JEHO HŘÍCHY SE NAHROMADILY TAK, ŽE ZTRÁCÍ TĚLO A 

V ŘÍŠI ETHER JE RÁJ ABSOLUTNÍ, 

TEDY PŘIROZENÝ ODCHOD NA NEBESA NENÍ TRAGÉDIE

TRAGÉDIÍ BY BYLO SETRVÁVAT ZDE NA ZEMI ZÁVISLÝ NA STÁTU ZE SOCIÁLNÍCH A ZDRAVOTNÍCH DÁVEK, COŽ BY STÁT VEDLO CU GRUNT A KUMULOVALO BY TO STÁTU I VÁM DLUH A HŘÍCH.

JAKÉKOLI STARÉ PŘÍPADY, KDY BY ČESKOU REPUBLIKU NĚKDO ŽALOVAL O PENÍZE Z DŮVODŮ NĚJAKÝCH TAHANIC OHLEDNĚ LÉKOJEDŮ, UKONČUJEME NAVŽDY VĚČNĚ, A STÁT ČESKÁ REPUBLIKA NENÍ NIKOMU POVINOVÁN COKOLI VYPLÁCET. 

ZEJMÉNA PAK UKONČUJEME VYLHANOU AFÉRU DIAG HUMAN, KDY BYLA DO ČESKÉ REPUBLIKY DODÁVÁNA KONTAMINOVANÁ A ČIPOVANÁ KREV ZA ÚČELEM VYVRAŽĎOVÁNÍ A  MUČENÍ NÁRODA ČESKÉHO, MINISTR BOJAR MĚL PRAVDU PRAVD. ROZHODL SPRÁVNĚ A TÍMTO JEJ NAVŽDY VĚČNĚ OČIŠŤUJEME A ČESKOU REPUBLIKU TAKÉ. DIAG HUMAN MÁ POVINNOST ZAPLATIT VŠECHNY SOUDNÍ A DALŠÍ VÝLOHY ZA VYMÁHÁNÍ POKUTY.

ABSOLUTNĚ ZAKAZUJEME VŠECHNY POTRAVINOVÉ DOPLŇKY, KTERÉ BYLY FAŠISTICKY NAPADENÉ JEDOVATÝMI INGREDIENCEMI, JEJICHŽ SEZNAM POSTUPNĚ JAK POSTUPUJE NAŠE INVESTIGACE, UVÁDÍME NA WEBOVÝCH STRÁNKÁCH:

www.zakazanekomodity.cz

OBZVLÁŠTĚ POZOR NA PRODUKT KETODIETA, KTERÝ JE FAŠISTICKY UPRAVENÝ, ABY ZPŮSOBOVAL MUČIVÉ POTÍŽE TRÁVÍCÍHO TRAKTU.

UVĚDOMTE SE VŠICHNI NA VŠECH ÚŘADECH STÁTU ČESKÁ REPUBLIKA O CELOSVĚTOVÉ PSYCHOTRONICKÉ VÁLCE.

www.psychotronickavalka.cz

TÍMTO ZAKAZUJEME SADISTICKÉ PSYCHIATRIE.

www.globalnireformapsychiatrie.cz

UVĚDOMUJEME VŠECHNY SOUDCE, ŽE POKUD NEZAKÁŽÍ DŘÍVE SADISTICKÉ PSYCHIATRIE SAMI, TAK JE PSYCHOTRONICKY Z JEJICH ŠEJTROVEN VYSTŘÍLÍ ŘÍŠE NAŠICH PŘEDKŮ ETHER PSYCHOTRONICKÝMI POPRAVAMI TAK, ŽE BUDOU MUSET PROPUSTIT VŠECHNY PACIENTY DO DOMÁCÍHO LÉČENÍ BEZ LÉKOJEDŮ A SAMI BUDOU MUSET OPUSTIT JEJICH NEKALÁ PRACOVIŠTĚ, NĚKTEŘÍ SE ROVNOU PŘIHLÁSÍ SAMI DO VĚZENÍ.

©